Świątek – Bucsa typy, kursy i zakłady na Roland Garros (30.05.2023)

Iga jest w pełni gotowa na Roland Garros 2023, a po jej ostatniej kontuzji nie ma już najmniejszego śladu. Polka rozpocznie zmagania od meczu przeciwko Cristinie Bucsie. Sprawdź na Świątek – Bucsa typy i nasze analizy. Dowiedz się kiedy gra Świątek.

Iga Świątek – Cristina Bucsa typy i kursy (30.05.2023, Roland Garros 2023)

Przed rokiem Iga Świątek wygrała Roland Garros 2023, czyniąc to po raz drugi w swojej karierze. W tym sezonie Polka jest zdecydowaną faworytką French Open i liczymy, że z impetem rozpocznie pierwszą rundę. W ostatnich tygodniach wiele mówiło się nie tyle o samej dyspozycji Świątek, co o jej zdrowiu. Polka skreczowała w ćwierćfinale turnieju w Rzymie i walczyła z czasem, żeby wykurować się na Roland Garros 2023. Iga Świątek jest jednak w pełni dyspozycji i jesteśmy przekonani, że przeciwko Cristinie Bucsie zobaczymy najlepszą wersję raszynianki. To dlatego nasze Świątek – Bucsa typy to poniżej 18.5 gema  i 2:0 dla Igi.

Świątek - Bucsa typy
Icon Sport

Tak naprawdę ciężko znaleźć dobre kursy na Igę Świątek w kontekście tego meczu. To jasno pokazuje, jak zdaniem ekspertów, to powinien być łatwy dla Polki pojedynek. Owszem, jej rywalki nie należy lekceważyć, ale 67. miejce w rankingu i brak znaczących sukcesów mówią same za siebie. Cristina Bucsa grała ostatnio przeciwko Magdzie Linette, ale było ją stać jedynie na to, żeby urwać seta poznaniance. Mało tego, Hiszpanka przegrała każdy ze swoich ostatnich czterech meczów na kortach ziemnych, które są specjalnością Igi Świątek. Jesteśmy dalecy od stwierdzenia, że czeka ją przysłowiowa egzekucja, ale wszystko wskazuje na łatwą wygraną Igi Świątek. Obie panie nie miały jeszcze sposobności grać przeciwko sobie. Warto dodać, że Iga na dwóch z trzech ostatnich turniejów na kortach ziemnych doszła do finału – zwycięskiego w Stuttgarcie i przegranego w Madrycie. W Rzymie też pokazała świetną formę, ale z ćwierćfinału wyeliminowała ją kontuzja uda.

Kiedy gra Świątek mecz z Bucsą? O której godzinie?

Kiedy gra Świątek w pierwszej rundzie Roland Garros 2023? Mecz Świątek – Bucsa 30 maja, jako trzeci od godziny 11:45. To oznacza, że Iga powinna wyjść na kort okolo godziny 18:30. Pamiętaj, że powyżej możesz sprawdzić nasze Świątek – Bucsa typy.

Gdzie oglądać Świątek – Bucsa? Transmisja Roland Garros 2023

Z meczu Świątek – Bucsa transmisja na żywo dostępna będzie na kanale Eurosport 1. Jeżeli zamierzasz oglądać darmowy stream online, to znajdziesz go w serwisie Betclic. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja konta.

Oglądaj tutaj