AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel typy, kursy i zapowiedź (21.12.2022)

Gdy po jednej ze stron siatki znajduje się lider PlusLigi, to emocje są wręcz gwarantowane. Rzućcie okiem na najświeższe AZS Olsztyn – Jastrzębski typy, kursy oraz zakłady bukmacherskie.

AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel typy i przewidywania

Trzeba przyznać, że ligowy kalendarz wyjątkowo ostatnio nie sprzyja AZS-owi. Po wyniszczającym boju z ZAKSĄ ekipa z Olsztyna musi bowiem stawić czoło drużynie z Jastrzębia-Zdroju. I tu po raz kolejny nie jest oczywiście typowana w charakterze faworyta. Liczne grono sceptyków zostało jednak kilka dni temu wyjątkowo zaskoczone. Akademicy sprawili jedną z największych sensacji w trwających rozgrywkach i całkowite lekceważenie ich w starciu z Tomaszem Fornalem i spółką byłoby całkowicie nierozsądne. Przynajmniej cztery partie są według nas jak najbardziej możliwe. A kto wie, być może po raz drugi dojdzie także do tie-break'a.

azs-olsztyn-jastrzebski-typy

 

Stephen Boyer to w trwającym sezonie najlepiej punktujący gracz w szeregach Jastrzębskiego Węgla. Francuz nie gra jednak wszystkich meczów od deski do deski. Taka strategia jest z pewnością podyktowana tym, iż Marcelo Mendez chce mieć go w pełni zdrowego na najważniejszy fragment kampanii, a także występy w siatkarskiej Lidze Mistrzów.

W sekcji AZS Olsztyn – Jastrzębski typy nie mogło oczywiście zabraknąć nawiązania do jego dorobku punktowego przeciw olsztynianom. Przewidujemy, że licznik zatrzyma się na przynajmniej 21 skończonych piłkach. Jeśli będzie ich o kilka więcej, to także absolutnie nas to nie zdziwi.

AZS Olsztyn – Jastrzębski bezpośrednie mecze

  • Jastrzębski – AZS Olsztyn 3:1
  • Jastrzębski – AZS Olsztyn 3:1
  • AZS Olsztyn – Jastrzębski 0:3

Miano aktualnego wicemistrza kraju zobowiązuje. Jastrzębianie na przestrzeni trzech ostatnich potyczek z AZS-em trzykrotnie okazywali się lepsi, co nie było zaskoczeniem w choćby najmniejszym stopniu. Mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, że tendencja ta się utrzyma.

Gdzie oglądać AZS Olsztyn – Jastrzębski? Transmisja

Relacja na żywo z omawianego pojedynku będzie oczywiście dostępna na antenach stacji Polsat Sport. Pojawiają się jednak także pytania, o której AZS Olsztyn – Jastrzębski? Oficjalny start tego meczu zaplanowano więc na 16:15 w dniu 21 grudnia 2022 roku.