LUK Lublin – ZAKSA typy, kursy i zapowiedź (20.12.2022)

Po niespodziewanej porażce z AZS-em Olsztyn kędzierzynianie podejmą nieco niżej notowaną ekipę ze stolicy województwa lubelskiego. Sprawdźcie, jakie LUK Lublin – ZAKSA typy bukmacherskie tym razem dla Was przygotowaliśmy.

LUK Lublin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typy i przewidywania

Bieżący sezon siatkarskiej PlusLigi nie jest jak dotąd tak udany dla aktualnych mistrzów kraju, jak ten poprzedni. Po szesnastu ligowych kolejkach podopieczni Tuomasa Sammelvuo zajmują bowiem czwartą lokatę w stawce, a ich strata do liderującego Jastrzębskiego Węgla wynosi aż osiem oczek. Punktów warto więc szukać właściwie na każdym kroku.

luk-lublin-zaksa-typy

Idealną okazją na chwilowe zmniejszenie straty do odwiecznego rywala zdaje się być potyczka lubelskim LUK-iem. Drużyna ta spisuje się co prawda nieco lepiej niż chociażby w kampanii 2021/2022, jednak nadal dla zespołów z górnej części tabeli jest raczej tylko łatwą maszynką do zwycięstw.

Czy oznacza to, że kędzierzynianie po łatwym 0:3 wybiorą się w błyskawiczną drogę powrotną? Naszym skromnym zdaniem zdecydowanie nie. Gospodarze podobnie jak podczas styczniowej batalii raczej spróbują pokazać wszystko, co mają najlepsze. Do ugrania jednej partii starczy to na pewno, dlatego też nasze LUK Lublin – ZAKSA typy przewidują przynajmniej czterosetową batalię. Zobaczymy, czy będzie to maksimum, jakie wyduszą z siebie Wojtek Włodarczyk i spółka.

LUK Lublin – ZAKSA bezpośrednie mecze

  • ZAKSA – LUK Lublin 3:0
  • LUK Lublin – ZAKSA 1:3
  • ZAKSA – LUK Lublin 3:0

W przeszłości obie ekipy mierzyły się ze sobą dokładnie trzykrotnie. Oczywiście w każdym z tych pojedynków górą byli kędzierzynianie. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że passa ta zostanie w ten wtorkowy wieczór przedłużona o jeszcze jedno zwycięstwo.

Gdzie oglądać LUK Lublin – ZAKSA? Transmisja

W internecie pojawia się mnóstwo pytań, o której LUK Lublin – ZAKSA? Zgodnie z ogólnodostępnym harmonogramem początek tej rywalizacji powinien nastąpić około godz 20:30 w dniu 20 grudnia bieżącego roku. Transmisja na żywo rzecz jasna tradycyjnie na antenach stacji Polsat Sport.