Polska – Holandia typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarzy 2023)

Po udanej inauguracji przyszedł czas na starcie z prawdopodobnie najtrudniejszym grupowym rywalem. Jakie Polska – Holandia typy siatkówka warto umieścić na swoim kuponie? O tym nieco szerzej w niniejszym tekście.

Polska – Holandia typy i kursy (01.09.2023)

Przyznamy szczerze, że mieliśmy delikatne obawy o formę Biało-czerwonych przed rozpoczętymi właśnie Mistrzostwami Europy. Zostały one jednak rozwiane po obserwacji spotkania Polska – Czechy. Siatkówka znów sprawia radość naszym Orłom, o czym lada chwila przekona się także ekipa dowodzona przez Roberto Piazzę. Liczymy na kolejne gładkie 3:0.

polska-holandia-typy
fot. Icon Sport

Niezwykle wyrównana kadra, jaką dysponujemy, pozwala nam wystawić niemal dwie równorzędne szóstki. Z Czechami Nikola Grbic postawił połowicznie na zawodników zaliczanych raczej do tzw. drugiego garnituru. Jak doskonale wiadomo, chłopaki spisali się na medal.

Rotacja składem podczas zmagań grupowych będzie nieunikniona, ale mając na uwadze postawę Łukasza Kaczmarka we wczorajszej potyczce, istnieje całkiem spora szansa, że siatkarz ZAKSY pojawi się na boisku także podczas piątkowego boju z Holendrami. Oby ponownie udało mu się dopisać do swojego dorboku kilkanaście cennych punktów.

O której mecz Polska – Holandia na Mistrzostwach Europy siatkarzy 2023?

Równie istotne co Polska – Holandia typy jest sama godzina startu kolejnego meczu Polaków na europejskim czempionacie. Zgodnie z ogólnodostępnym harmonogramem pierwszy gwizdek tego pojedynku powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 1 września 2023 roku.

Mecz Polska – Holandia siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Czy wiecie, że z meczu Polska – Holandia transmisja dostępna jest całkowicie za darmo? Taki przywilej mają wszyscy aktywni klienci firmy STS. Wystarczy jedynie zawrzeć jeden kupon za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin, by mieć sposobność obserwowania w akcji aktualnych wicemistrzów świata zupełne za free.

Oglądaj tutaj

Istnieje także opcja śledzenia potyczki Polaków w TV. Z pomocą przychodzą niezawodne stacje TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.