Polska – Niemcy typy i kursy (Mistrzostwa Europy siatkarek 2023)

Rywalizacja grupowa była dopiero początkiem emocji na ME siatkarek 2023. Czas na fazę play-off, w której to będzie działo się naprawdę sporo. Oto Polska – Niemcy typy siatkówka. Dzięki nim starcie z ekipą dowodzoną przez Vitala Heynena nie będzie miało przed Wami najmniejszych tajemnic.

Polska – Niemcy typy i kursy (27.08.2023)

Zadowalająca postawa podczas zmagań grupowych popłaciła. Biało-czerwone przynajmniej na początku fazy play-off trafiły na drużynę, której pokonanie nie powinno im sprawić jakichś większych problemów.

Podopieczne Stefano Lavariniego już dwukrotnie stawały w tym sezonie reprezentacyjnym do bezpośredniego boju z Niemkami. Oczywiście oba te mecze wygrały. W żadnym z nich nie zachowały jednak tzw. czystego konta. Mobilizacja w ich szeregach podczas europejskiego czempionatu jest ogromna i w związku z tym trzecie starcie rozstrzygną już raczej na swoją korzyść, nie tracąc przy tym nawet jednej partii.

polska-niemcy-typy
fot. Icon Sport

Jakiekolwiek większe emocje w tym meczu mogą się co najwyżej pojawić w pierwszym secie. Wzajemne badanie obu reprezentacji prawdopodobnie poskutkuje zatem stosunkowo zbliżonym wynikiem. Wcale byśmy się zatem nie zdziwili, gdyby racje bytu miały w takim przypadku Polska – Niemcy typy na więcej niż 43.5 punkty w partii otwierającej rywalizację.

O której mecz Polska – Niemcy na Mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet 2023?

O ile Polska – Niemcy typy już znacie, o tyle nie macie z pewnością jeszcze dokładnych informacji na temat tego, kiedy startuje pojedynek z naszymi sąsiadkami z zachodu. Wedle oficjalnego harmonogramu pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 27 sierpnia 2023 roku.

Mecz Polska – Niemcy siatkówka na żywo – gdzie oglądać

Z meczu Polska – Niemcy transmisja tradycyjnie będzie oczywiście dostępna na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport. Co natomiast z relacją internetową? Tu pomocną dłoń wyciąga firma STS.

Oglądaj tutaj

Bukmacher ten daje możliwość śledzenia przebiegu tego wydarzenia całkowicie za darmo, o ile uzyska się wcześniej status aktywnego gracza. Jest to banalnie proste, gdyż wystarczy jedynie zawrzeć zakład za 2 PLN w przeciągu ostatnich 24 godzin.