Puchar Świata w Wiśle: kursy, zakłady i typy na PŚ w skokach narciarskich

Przed nami pierwszy weekend z PŚ w skokach narciarskich. Rozpoczynamy Puchar Świata w Wiśle. Czy Dawid Kubacki potwierdzi dobrą dyspozycję? Sprawdź kursy, zakłady i nasze typy bukmacherskie.

Puchar Świata w Wiśle – typy bukmacherskie

Choć sceneria inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich 2022/23 może zaskakiwać, bowiem konkursy w Wiśle zdecydowanie przypominają te podczas LGP, niż podczas zimowej odsłony skoków, to emocji na pewno nie zabraknie. Zwłaszcza, że w wybornej formie jest Dawid Kubacki. “Mustaf” już przed zimowym sezonem wysyłał jasne sygnały, że to może być dla niego najlepszy sezon Pucharu Świata w karierze. 32-latek najpierw wygrał Letnie Grand Prix, a później, w fenomenalnym stylu dorzucił do tego Mistrzostwo Polski. Mało tego, Dawid Kubacki utrzymuje wciąż wysoką formę. Najlepszym tego dowodem są dwa wygrane treningi i kwalifikacje przez PŚ w Wiśle. Trudno więc sobie wyobrazić, żeby Kubacki nie wygrał sobotniego konkursu. Jedyne, co może stanąć na przeszkodzie, to warunki, ale te w Wiśle wydają się być stabilne. Naszym zdaniem na Puchar Świata w skokach narciarskich zakłady na zwycięstwo Kubackiego jak najbardziej warto wysłać.

Puchar Świata w Wiśle kursy

Podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle przebudził się też Norweg Granerud. Był nie tylko drugi w kwalifikacjach, ale też uśredniając wszystkie noty z piątku, skakał najlepiej spośród wszystkich skoczków, z wyłączniem Dawida Kubackiego. Granerud w takiej formie powinien więc wskoczyć na podium sobotniego konkursu.

Stawiamy, że w czołowej dziesiątce znajdzie się Piotr Żyła. To trzeci zawodnik piątkowych kwalifikacji przed PŚ w Wiśle w skokach narciarskich. “Wiewiór” uśredniając wszystkie piątkowe skoki, zajął piąte miejsce. U siebie w domu, w Wiśle na pewno będzie zmobilizowany na konkurs i trudno sobie wyobrazić, żeby zajął miejsce poza top 10 na inaugurację PŚ w skokach narciarskich. Zakłady takie także sugerujemy rozważyć.

Puchar Świata w Wiśle – kursy bukmacherskie na PŚ w skokach narciarskich

Poniżej sprawdzisz aktualne na Puchar Świata w Wiśle kursy bukmacherskie na zwycięzcę sobotniego konkursu. Możesz kliknąć w wybrany kurs, żeby przejść do bukmachera i postawić zakład.

Jak zatem widać, na Puchar Świata w Wiśle kursy bukmacherskie wyraźnie wskazują Dawida Kubackiego jako faworyta. Po tym, co wyprawia ostatnimi czasy “Mustaf” na skoczni nie można się dziwić. To powinien być najlepszy w jego karierze Puchar Świata w skokach narciarskich. Zakłady bukmacherskie też typują go jako jednego z głównych faworytów do walki o Kryształową Kulę.

Puchar Świata w Wiśle – zakłady bukmacherskie na PŚ w skokach narciarskich

Jeżeli chcesz stawiać na PŚ w skokach zakłady, to dobrym wyborem będzie Superbet. To oficjalny partner Polskiego Związku Narciarskiego, który dla fanów Pucharu Świata w skokach narciarskich przygotował liczne bonusy. Za Superbet kod promocyjny możesz otrzymać aż do 3754 złotych bonusów!

ODBIERZ BONUS