Bagietka – Robalini typy, kursy i zakłady na Prime Show MMA 3

Niezwykle interesująco zapowiada się pojedynek Bagietka – Robalini podczas Prime Show MMA 3. Jakie są kursy, jak wyglądają nasze typy? Prześledź wszystko i stawiaj zakłady mądrze.

Bagietka vs Robalini typy bukmacherskie przed Prime MMA 3

Jeżeli mielibyśmy skalę, mierzącą awanturę, którą podczas konferencji prasowych wywołali Bagieta i Robalini, to zabrakłoby na niej skali. Awantura wisi w powietrzu, a wszystko wyjaśni się w klatce podczas Prime Show MMA 3. Żeby zbytnio nie przeciągać, przeanalizujmy nasze na walkę Bagietka vs Robalini typy i kursy, wystawione przez bukmachera Fortuna.

Robalini ma co prawda lepsze warunki fizyczne od Bagietki. Jest wyższy, wygląda na to, że ma większy zasięg ramion, a jego budowa jest “potężniejsza”. My jednak uważamy, że warto postawić na Bagietka – Robalini zakłady na zwycięstwo tego pierwszego. Dlaczego wygra Michał Bagietka Gorzelańczyk? Ma bogate doświadczenie w treningach, a podczas poprzedniego występu dla Prime MMA pokazał, że wie, jak zakładać techniki kończące. Robalini też już stoczył walkę, ale w innej organizacji. Pojedynek dla Elite Fighters zakończył kontuzją, którą zdaniem wielu symulował.

Uważamy, że Michał Bagietka Gorzelańczyk – Patryk Robalini Śliwa typy na wygraną Gorzelańczyka się sprawdzą. Dla nieco odważniejszych typerów, można pokusić się, że walka zakończy się przed poddanie bądź nokaut już w pierwszej rundzie.

bagietka robalini typy

Robalini – Bagietka kursy bukmacherskie na walkę Prime Show MMA 3

Kursy bukmachera Fortuna wyraźnie faworyzują Bagietkę i patrząc na ich poprzednie walki, gdzie Bagieta zdecydowanie wygrał, a Robalini przegrał, poddając się przez wątpliwą kontuzję, nie jest to niczym zaskakującym.

Kim jest Michał Bagietka Gorzelańczyk?

To koło 35-letni twórca internetowy, który olbrzymią popularność zyskał, kiedy zorganizował streama, podczas którego symulował napaść na… siebie. Prywatnie pracuje fizycznie, a znany jest też z głośnego konfliktu z Jasiem Kapelą. Wszyscy czekamy także na ich walkę.

Kim jest Patryk Robalini Śliwa?

To znany youtuber, który szerszej publiczności pokazał się podczas walki dla Elite Fighters. Mieszka we Włocławku i oprócz kanału na Youtube, zajmuje się także streamowaniem.

Tutaj obstawisz na wszystkie walki Prime Show MMA 3 zakłady

Jeżeli chcesz obstawiać nie tylko Robalini – Bagietka zakłady, to sprawdź kursy bukmacherskie na pozostałe walki Prime MMA 3.

Prime MMA 3 karta walk Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Bagietka vs Robalini

1.10

Obstaw tutaj

5.27

Obstaw tutaj

Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak

4.51

Obstaw tutaj

1.14

Obstaw tutaj

Maluba vs Wiola Kotelecka

2.00

Obstaw tutaj

1.68

Obstaw tutaj

Adrian Cios vs Michał Cichy

1.28

Obstaw tutaj

3.15

Obstaw tutaj

Pysia vs Paulina Hornik

1.70

Obstaw tutaj

1.96

Obstaw tutaj

Kajmano vs Tarzan

1.12

Obstaw tutaj

4.85

Obstaw tutaj

Vandal vs Tomasz Olejnik

1.10

Obstaw tutaj

5.27

Obstaw tutaj

Maciej Rataj vs Ztrolowany

2.25

Obstaw tutaj

1.53

Obstaw tutaj

Kamerzysta vs Kuba Lasik

1.15

Obstaw tutaj

4.36

Obstaw tutaj

Piotr Pająk vs Daniel Rutkowski

5.27

Obstaw tutaj

1.10

Obstaw tutaj

Jan Kempisty vs Maciej Big Jack Jarema

1.65

Obstaw tutaj

2.03

Obstaw tutaj

Kuba Kubaoxo Armada vs McKsiąże

1.40

Obstaw tutaj

2.60

Obstaw tutaj