Clout MMA typy – nasz kupon z kursem 52.48!

Czas na galę Clout MMA 1. Typy, które sugerujemy to kupon akumulowany, zawierający pięć walk. Typujemy zarówno zwycięzców, sposób, jak i czas rozstrzygnięcia walk. Zapoznaj się ze szczegółami, a poniżej sprawdzisz także wszystkie na Clout MMA 1 kursy.

Clout MMA 1 typy

Obstaw tutaj

Clout MMA typy – proponujemy kupon akumulowany na pięć walk!

Nasze typy Clout MMA 1, to jak widzisz kupon akumulowany. Postanowiliśmy wytypować rozstrzygnięcia pięciu walk. Dużo, nie dużo, ale uzyskany kurs jest wysoce satysfakcjonujący. Nawet w przypadku niewielkiej stawki zakładu. Pozwól, że teraz przeanalizujemy nasze Clout MMA 1 typy. Zanim to zrobimy, jeżeli chcesz możesz wykorzystać nasz link do rejestracji we Fortunie i otrzymać darmowy zakład 20 zł bez depozytu.

Clout MMA 1 darmowy zakład
Zarejestruj się z poniższego przycisku, potwierdź swoją tożsamość, a otrzymasz freebet 20 zł na start!

ODBIERZ BONUS

A więc, jak widziałeś nasze Clout MMA 1 typy to: Sarara wygra z Silvą na punkty, Nikita pokona Najlepszą Polską Dziennikarkę, Karwat i Potężny Tłumacz zakończy się w 60 sekund, Fonfara pokona Najmana, Pudzianowski pokona Augustyna.

Zacznijmy od pierwszej walki, a więc Sarara vs Jay Silva. Uważamy, że Tomasz Sarara posiada większe umiejętności i lepszą technikę od Jaya Silvy. Także formuła walki faworyzuje polskiego kickboxera. Silva to twardziel i zapewne będzie ciężko go poddać. Stąd werdykt na punkty na korzyść Sarary.

Druga walka, to panie, a więc Nikita kontra Laskowska. Uważamy, że wygra młodsza Nikita. Influencerka pokazuje na konferencjach, że lepiej trzyma ciśnienie, a więc radzi sobie z presją. To w debiutanckiej walce zawsze jest kluczowe. Dodatkowo, z racji różnicy wieku, powinna dysponować lepszym przygotowaniem kondycyjnym od swojej rywalki.

Trzecie Clout MMA 1 typy to koniec walki Karwata z Potężnym Tłumaczem w 60 sekund. Cóż, Karwat ma moc w rękach, a Potężny Tłumacz praktycznie z marszu wchodzi do tego pojedynku, w zastępstwie za Jarka Ninję. Każdy inny wynik niż szybka wygrana Karwata będzie dla nas ogromnym zaskoczeniem.

Kolejny pojedynek, o którego typowanie się pokusiliśmy, to Fonfara – Najman. Trudno przewidzieć jego zakończenie, ale to Polski Książe ma po swojej stronie wszelkie argumenty. Owszem, to debiut w mma, ale Najman nie ma wielkich umiejętności, a ostatnia wygrana z Jóźwiakiem zrodziła się w bólach. Fonfara powinien przeważać w stójce i jeżeli nie da sobie zrobić krzywdy w parterze, to wygra tę walkę.

No i ostatnie typy Clout MMA 1 z naszej strony, to wygrana Dominika Pudzianowskiego z Błażejem Augustynem. Tu mamy podobną sytuację, co w pojedynku Karwata z Tłumaczem. Augustyn wchodzi z biegu, a Pudzianowski pokazał już na Wotore, że potrafi uderzyć, jak i przyjąć. “Pudzian” powinien to wziąć z łatwością, choć warunki fizyczne Augustyna mogą sprawić mu nieco kłopotów.

Clout MMA 1 kursy na walki

Poniżej sprawdzisz na Clout MMA 1 kursy na wszystkie trzynaście walk, które organizatorzy szykują w sobotę, 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.

Clout MMA 1 kursy i zakłady
1
2

Bartman vs Hajto

1.10

4.95

Fonfara vs Najman

1.15

4.14

Labryga vs Załęcki

1.18

3.80

Zobacz kursy na inne walki