Don Kasjo – Popek kursy, typy i zakłady Prime Show MMA 4

Na zbliżającej się gali Prime MMA 4 dojdzie do walki Don Kasjo vs Popek. Kursy i zakłady bukmacherskie już budzą wszystkich kibiców freak fightu. Co ważne, oferty bukmacherów są powszechnie dostępne i jeżeli masz swoje typy na walkę Popek – Don Kasjo, możesz je skreślić na kuponie! Poniżej znajdziesz nasze ciekawe analizy!

Don Kasjo vs Popek kursy i typy bukmacherskie (26.11.2022)

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Paweł “Popek” Mikołajuw podpisał kontrakt z kolejną federacją freak fightu. Tym razem padło na Prime MMA Show, a w swojej debiutanckiej walce, podczas czwartej gali, zmierzy się z włodarzem, Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Prime MMA 4 zakłady Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Don Kasjo - Popek

1.17

OBSTAW TUTAJ

3.90

OBSTAW TUTAJ

Zusje - Monika Godlewska 

1.07

OBSTAW TUTAJ

5.66

OBSTAW TUTAJ

Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska

2.70

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Bagietka - Kamerzysta

2.06

OBSTAW TUTAJ

1.60

OBSTAW TUTAJ

Skolim - Księciunio

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.06

OBSTAW TUTAJ

Rafał Gawron - Piotr Kałuski

1.65

OBSTAW TUTAJ

2.00

OBSTAW TUTAJ

Tomasz Olejnik - Robalini

1.30

OBSTAW TUTAJ

2.92

OBSTAW TUTAJ

Stifler - Adam Soroko

3.28

OBSTAW TUTAJ

1.24

OBSTAW TUTAJ

Adam Okniński - Artur Kornik Sowiński

2.25

OBSTAW TUTAJ

1.50

OBSTAW TUTAJ
Walka Popek – Don Kasjo odbędzie się na zasadach boksu, co powinno dawać większe szanse Kasjuszowi, który słynie z pięściarskich umiejętności i bogatej oraz hojnej w zdobycze kariery amatorskiej.

Oczywiście, nie bez znaczenia jest fakt, że Popek będzie kilkadziesiąt kilogramów cięższy od Don Kasjo. Kto więc wygra? Jakie są nasze przed walką Don Kasjo vs Popek typy? Warto zwrócić uwagę na pojedynek Popka z Normanem Parke podczas Fame MMA 13. Tam miała miejsce podobna sytuacja. Pawel Mikołajuw był wyraźnie cięższy, niż Parke. Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że zapewne Popek obierze podobną strategię na walkę z Don Kasjo. Należy spodziewać się, że ruszy do ataku już od pierwszej minuty i postawi wszystko na jedną kartę: albo ustrzeli Kasjusza, albo nie podoła kondycyjnie.

don kasjo popek typy

Uważamy, że przy całej otoczce, jak zachowuje się Życiński, to właśnie Don Kasjo jest faworytem. Wydaje się, że jeżeli przetrwa nawałnicę Popka w pierwszych dwóch, trzech minutach, to ze spokojem wypunktuje zmęczonego rywala w kolejnych rundach bokserskiego pojedynku.

Co ważne, na walkę Don Kasjo vs Popek kursy bukmacherskie są jeszcze dostępne. Kiedy walka Don Kasjo vs Popek? Już 26 listopada 2022 roku!

Gdzie postawić na Don Kasjo vs Popek zakłady bukmacherskie?

Można już obstawiać walkę Popek vs Don Kasjo, a kursy Fortuny, a więc legalnego bukmachera, będącego partnerem gali Prime MMA 4, zamieściliśmy na wstępie naszego tekstu.

Popek – Don Kasjo kiedy walka budząca aż tyle emocji?

Walka odbędzie się podczas Prime MMA 4. Kiedy? 26 listopada 2022 roku.

Prime MMA 4 gdzie gala?

Wydarzenie odbędzie się w Szczecinie, który uważany jest za stolicę polskiego mma.