Fame MMA 17 kiedy, karta walk, gdzie, kto walczy na następnej gali freak fight?

Gala Fame MMA 16 była ostatnią zaplanowaną na 2022 rok, ale kibice wciąż mają mało i już zastanawiają się kiedy Fame MMA 17. Karta walk? Jak będzie wyglądać? Kogo zobaczymy? Organizatorzy odkryli już część tajemnic.

fame mma 16 kiedy gdzie karta walk

Kiedy Fame MMA 17? Gdzie następna gala freak fight?

Nie wiadomo jeszcze oficjalnie kiedy Fame MMA 17. Data wydarzenia nie jest znana, ale wróbelki ćwierkają, że Fame MMA 17 odbędzie się w marcu 2023 roku. Jeden z prawdopodobnych terminów to 11 lub 25 marca 2023. Wpisywałoby się to w dotychczasową strategię organizatorów Fame'u. Trzeba jednak jeszcze nieco poczekać na oficjalne potwierdzenie tejże informacji. Wiadomo już, jak wyjawił Arkadiusz Tańcula podczas wywiadu na gorąco w klatce, gdzie gala Fame MMA 17, odbędzie się w Krakowie.

Kto walczy na Fame MMA 17? Karta walk

Jak będzie wyglądać karta walk Fame MMA 17? Kto walczy na następnej gali? Możemy spodziewać się od dziewięciu do jedenastu walk, w tym przynajmniej jednej walki. Włodarze Fame'u sukcesywnie będą odkrywać kolejne karty, ale już pojawiły się pierwsze nazwiska.

  • Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka – o pas mistrzowski Fame MMA
  • Czarek Jóźwik – ?? 
  • Filipek – Robert Karaś (niepotwierdzone)

Na gali Fame MMA 17 zobaczymy z pewnością nowy nabytek tejże federacji, a więc Czarka Jóźwika. Nie wiadomo jeszcze z kim zawalczy członek grupy Abstrachuje. To właśnie Jóźwik wraz z Rafałem Masnym i Robertem Pasutem założyli niegdyś niezwykle popularny kanał AbstrachujeTV. Tym samym Jóźwik jest drugim po Pasucie członkiem tej ekipy, który dołącza do Fame MMA.

Podczas Fame MMA 16 poznaliśmy też nazwisko kolejnego nowego zawodnika federacji, a mianowicie Roberta Karasia. Znakomity ultratriathlonista w debiutanckim pojedynku zmierzy się z Filipkiem, który podczas szesnastki pokonał Daro Lwa. Czy do tej walki dojdzie na siedemastej odsłonie Fame'u? Zobaczymy.

Organizatorzy poinformowali także, że o pas mistrzowski zmierza się Arkadiusz Tańcula i Maksymilian Wiewiór Wiewiórka.

Ponadto spekuluje się, że na Fame MMA 17 możemy zobaczyć takich zawodników, jak Piotr Bestia Piechowiak, Nikola Milanović, Mateusz Murański, Nitro, Piotr Szeliga oraz Blonsky.

Nasz tekst będzie aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu dowiesz się, kto walczy na Fame MMA 17. Karta walk powinna pojawić się wkrótce, a czekamy także aż organizatorzy potwierdzą datę następnej gali.

Informacje o gali Fame MMA 17

  • Kiedy Fame MMA 17? W marcu 2023 roku. Czekamy na dokładną datę wydarzenia.
  • Gdzie Fame MMA 17? Kraków.
  • Kto walczy na Fame MMA 17? Karta walk to m.in. pojedynek o pas, pomiędzy Tańculą, a Wiewiórem.