Ferrari – Łaszczyk kursy, typy i zakłady Fame MMA 17

Przed nami gala Fame MMA 17. Jej walką wieczoru będzie pojedynek Ferrari – Łaszczyk. Kursy, typy i zakłady bukmacherskie przeanalizowaliśmy w poniższym tekście. Kto wygra, Władca Piekieł czy zawodowy pięściarz z nieskalanym rekordem?

Łaszczyk – Ferrari typy, kursy i zakłady na Fame MMA 17

Kto wygra walkę Ferrari vs Łaszczyk na Fame MMA 17? Ten pojedynek zapowiadany jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie freakfightu. I nie sposób się nie zgodzić. Zwłaszcza, że naprzeciw siebie staną Arkadiusz Ferrari Roślik, uważany za najlepszego freakfightera w Polsce oraz Kamil Łaszczyk, pięściarz, który na zawodowych ringach nie spotkał jeszcze swojego pogromcy (bilans 32-0). Oj tu będzie się działo, radzimy nie mrugać ani przez moment!

Do walki Amadeusz Ferrari Roślik – Kamil Łaszczyk po prostu musiało dojść. Obaj od dłuższego czasu są skonfliktowani i padło już wiele niecenzuralnych słów. Wszystko rozstrzygnie się w Tauron Arenie w Krakowie.  Z tej też okazji przygotowaliśmy na Ferrari – Łaszczyk typy i solidną analizę przed walką, z którą rekomendujemy się zapoznać, jeżeli zamierzasz postawić zakłady na Fame MMA 17.

Ferrari – Łaszczyk typy bukmacherskie

Naszym zdaniem ta walka nie zakończy się na pełnym dystansie. Ważne jest to, na jakich zasadach walczą Ferrari vs Łaszczyk. Będzie to pojedynek w regułach mma, co powinno premiować Ferrariego. Owszem, gdyby doszło do starcia pięściarskiego, wówczas nikt nie miałby wątpliwości, że wygrałby je Kamil Łaszczyk. W mma może być różnie. Ferrari praktykuje tę dyscyplinę od dłuższego czasu i stoczył już osiem walk, z czego wygrał pięć. Imponujące były jego ostatnie pojedynki, gdzie przed czasem kończył Hejtera i Bombę.

Zapewne i tym razem ruszy od pierwszego sygnału sędziego na Łaszczyka. Z jednej strony przewagi Łaszczyka można spodziewać się w stójce. Z drugiej, jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie wobec piekielnej siły Ferrariego. Łaszczyk debiutuje w mma, ale sam przyznaje, że kiedyś stoczył wiele bitew na ulicy i nie obce mu są twarde reguły walki.

To może być interesująca walka. Uważamy, że zakończy się przed czasem. Czas, a więc kondycja powinna być po stronie Łaszczyka. Ferrari jeśli nie trafi w pierwszych minutach, może mieć później problem. Zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach chyba na 100% nie przykładał się do treningów. Przebywał w Tajlandii, gdzie zamiast na sali, streamował różne wydarzenia.

Stawiamy na zakończenie walki przed czasem, zwycięstwem Kamila Łaszczyka. Nie tylko z racji naszej analizy, czy tego, że na Łaszczyk – Ferrari kurs na Kamila jest niższy, ale też na fakt, że różnica wagi pomiędzy Amadeuszem, a Kamilem wyniesie zaledwie kilka kilogramów, a nie jak wcześniej spekulowano, że będzie to kilkanaście. Łaszczyk to zawodowy pięściarz, a więc jego technika i kondycja powinna dominować prawdopodobnie nad szalonymi zapędami Ferrariego.

Łaszczyk – Ferrari kursy bukmacherskie

Jakie są na Łaszczyk – Ferrari kursy? Z początku były dość wyrównane, chociaż minimalnie premiowały Kamila Łaszczyka. Mogło to dziwić. Zwłaszcza, że popularny Szczurek nie ma doświadczenia w mma. Jednak tak, jak wspomnieliśmy, technika, spryt i kondycja będą po stronie Łaszczyka. W ostatnich dniach na walkę Ferrari – Łaszczyk kurs na Roślika rośnie, co zdaje się, zauważają także eksperci, dając coraz większą szansę Kamilowi Łaszczykowi. W oczach bukmacherów to “Szczurek” jest teraz jeszcze większym faworytem.

ferrari łaszczyk typy

Amadeusz Ferrari Roślik vs Kamil Łaszczyk zakłady bukmacherskie

Jeżeli chcesz obstawić walkę Amadeusz Ferrari Roślik – Kamil Łaszczyk, możesz to zrobić w zakładach bukmacherskich Betclic, z wykorzystaniem zakładu bez ryzyka na kwotę do 200 złotych. Wystarczy, że zarejestrujesz się z poniższego linka. Jeśli nie trafisz zakładu, otrzymasz zwrot stawki i będziesz mógł obstawiać ponownie.

Obstaw tutaj

Kim jest Kamil Łaszczyk?

Kim jest Kamil Łaszczyk? To zawodowy pięściarz, który walczy w kategorii super piórkowej. Na zawodowych ringach stoczył 32 walki i żadnej nie przegrał. Nie odniósł jednak żadnego wielkiego sukcesu, a wobec nieskalanego rekordu mówi się, że to przez błędy promotorów, nie udało się doprowadził Łaszczyka do walki mistrzowskiej. Zresztą sam Łaszczyk kilkukrotnie znajdował się na zakrętach. Podpisywał niejasne kontrakty promotorskie, wobec czego jego kariera kilkukrotnie została zahamowana.

Kim jest Amadeusz Ferrari Roślik?

Amadeusz Ferrari Roślik uważany jest za prawdziwą gwiazdę Fame'u i jednego z najlepszych polskich freakfighterów. Do świata freakfightu wszedł jako Youtuber, znany z kanału “Amadeusz NoLove”. Teraz jednak przez kibiców znany i traktowany jest bardziej jako zawodnik, niż streamer, choć oczywiście ze streamingu nigdy nie zrezygnował.

Fame MMA 17 kursy bukmacherskie

Wiesz już, jak wygląda na Łaszczyk – Ferrari kurs na Szczurka, a jak na Amadeusza. Zobacz, jak wyglądają na inne walki Fame MMA 17 kursy bukmacherskie.

Fame MMA 17 kursy 1 2

Ferrari - Łaszczyk

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Kwieciński - Wiewiór

2.30

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Wrzosek - Szeliga

1.12

Obstaw tutaj

4.75

Obstaw tutaj

Filipek - Karaś

1.70

Obstaw tutaj

1.95

Obstaw tutaj

Czarmagedon - Gimper

4.75

Obstaw tutaj

1.12

Obstaw tutaj

Wac Toja - Fabijański

2.90

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Boxdel - Jóźwiak

1.42

Obstaw tutaj

2.50

Obstaw tutaj

Sheeya - Wiki

1.20

Obstaw tutaj

3.75

Obstaw tutaj

Mixer - Rafonix

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj