Gamrot – Dariush kursy, typy i zakłady na UFC 280, gdzie oglądać walkę?

Mateusz Gamrot nie daje o sobie zapomnieć. Przed Polakiem kolejny występ dla najlepszej federacji MMA na świecie. Gamrot wystąpi już na UFC 280. Kiedy? W ten weekend. Czas na analizę walki Gamrot – Dariush. Kursy, typy i zakłady bukmacherskie sprawdzisz u nas w tekście!

Gamrot – Dariush kursy bukmacherskie (UFC 280)

Jak wyglądają na walkę Gamrot – Dariush kursy bukmacherskie? Sprawdzisz to w poniższej tabeli. Dodajmy, że ofertę przygotował legalny bukmacher Fortuna, gdzie podając kod promocyjny zgarniesz aż 830 złotych bonusów, w tym darmowy zakład 20 zł bez depozytu.

Gamrot - Dariush zakłady bukmacherskie

Wygrana Gamrota

1.50

Obstaw tutaj

Wygrana Dariusha

2.59

Obstaw tutaj

Koniec w pierwszej rundzie

4.50

Obstaw tutaj

Gamrot wygra przez KO lub TKO

5.00

Obstaw tutaj

Gamrot wygra na punkty lub przez techn. decyzję

2.25

Obstaw tutaj

Dariush wygra na punkty lub przez techn. decyzję

4.25

Obstaw tutaj

Jasno widać, że na Gamrot vs Dariush kursy faworyzują Polaka, a my absolutnie się temu nie dziwimy. Dlaczego? Sprawdź zapowiedź i analizę walki Gamera na UFC 280. Przeczytaj także w dalszej części tekstu o transmisji walki Gamrot – Dariush. Gdzie oglądać i czy będzie stream online za darmo?

Gamrot – Dariush typy bukmacherskie (UFC 280)

Jeżeli chodzą Ci po głowie Gamrot – Dariush zakłady, warto przeczytać naszą analizę. Beneil Dariush uznawany jest w tej walce za underdoga. Urodzony w Iranie Amerykanin wraca do klatki UFC po 17 miesiącach przerwy i z pewnością, będzie jednym z najbardziej wymagających rywali Mateusza Gamrota w dotychczasowej karierze Gamera.

gamrot dariush kursy typy

Dariush plasuje się na szóstym miejscu w rankingu kategorii lekkiej, a więc wyżej od Gamrota. Mimo tego, na walkę Dariush – Gamrot kursy wskazują Polaka jako faworyta. Nie można się dziwić, bowiem Gamer z impetem wszedł do federacji UFC, zdobywając kolejne skalpy i błyskawicznie awansując w hierarchi swojej kategorii wagowej.

Benei Dariush to jednak niebezpieczny rywal, który w klatce nie kalkuluje i podobnie może być podczas UFC 280. Amerykanin słynie z fantastycznego klinczu, gdzie pokazuje olbrzymią siłę. Jego bronią są także niskie kopnięcia, z którymi Gamrot w poprzednich walkach miewał pewne problemy. Zapewne tutaj Dariush będzie szukał swojej szansy.

Analizując poprzednie walki Dariusha, nie sposób nie zauważyć, że często w jego poczynania wkrada się jednak spory chaos. Wystarczy mały zapalnik, a Amerykanin odchodzi od planu taktycznego i rozpuszcza ręce. Wydaje się więc, że to zdecydowanie przemawia na korzyść Mateusza Gamrota, który jest konsekwentnym zawodnikiem, wiedzącym po co i z jakim planem wychodzi do pojedynku Gamrot – Dariush.

My stawiwamy na walkę Gamrot – Dariush typy na wygraną Polaka. Nie sądzimy jednak, żeby ten pojedynek był w stanie zakończyć się przed czasem. Choć obaj mają w swoim wachlarzu różne zakończenia walk, to jednak tym razem spodziewamy się bliskiego pojedynku, ze wskazaniem sędziów na Gamrota. Czy tak będzie? Najważniejsza jest wygrana Gamrota na UFC 280 i za to trzymamy kciuki.

Kiedy walczy Gamrot vs Dariush? O której godzinie?

Przed nami gala UFC 280, na której zobaczymy walkę Dariush – Gamrot. Kiedy? UFC 280 odbędzie się 22 października 2022 roku na Etihad Arena w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Początek gali o godzinie 20:00 czasu polskiego, a więc można powiedzieć z przymrużeniem oka, że tym razem organizatorzy zafundowali “przyjemną” dla polskich kibiców godzinę rozpoczęcia gali.

Gamrot – Dariush gdzie oglądać walkę?

Jeżeli chcesz sprawdzać, czy nasze Gamrot – Dariush typy na zakłady wchodzą, to walkę obejrzysz na Polsacie Sport oraz u legalnego bukmachera Fortuna. W przypadku Polsatu Sport będzie to nie tylko Gamrot – Dariush transmisja, ale także transmisje innych pojedynków karty głównej. U bukmachera Fortuna zobaczysz za to także kartę wstępną, a więc jednym słowem, pełną galę UFC 280. Stream online po kliknięciu w poniższy odnośnik.

Oglądaj tutaj

Sprawdź kursy na pozostałe walki

Poniżej prezentujemy na UFC 280 kursy na pozostałe walki tejże gali.

UFC 280 kursy i zakłady 1 2

Rosa - Lansberg

1.30

Obstaw tutaj

3.53

Obstaw tutaj

Oezdemir - Krylov

2.34

Obstaw tutaj

1.60

Obstaw tutaj

Muradov - Borallho

2.76

Obstaw tutaj

1.45

Obstaw tutaj

Petrosyan - Dobson

1.40

Obstaw tutaj

2.96

Obstaw tutaj

Muhammad - Brady

2.08

Obstaw tutaj

1.75

Obstaw tutaj

Nurmagomedov - Omargadzhiev

1.53

Obstaw tutaj

2.51

Obstaw tutaj

Mokaev - Gordon

1.09

Obstaw tutaj

7.40

Obstaw tutaj

Tukhugov - Almeida

1.58

Obstaw tutaj

2.38

Obstaw tutaj

Chookagian - Fiorot

2.69

Obstaw tutaj

1.47

Obstaw tutaj

Dariush - Gamrot

2.59

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Yan - O Malley

1.32

Obstaw tutaj

3.39

Obstaw tutaj

Sterling - Dillashaw

1.57

Obstaw tutaj

2.41

Obstaw tutaj

Oliveira - Makhachev

2.41

Obstaw tutaj

1.57

Obstaw tutaj