Jóźwiak – Boxdel kursy, typy i zakłady Fame MMA 17

Paweł Jóźwiak (Prezes FEN) i Michał Boxdel Baron (jeden z włodarzy Fame'u) zawalczą na Fame MMA 17! Sprawdź na walkę Jóźwiak – Boxdel kursy, typy i zakłady bukmacherskie. Kompletna analiza dostępna jest poniżej.

Boxdel – Jóźwiak typy, kursy i zakłady na Fame MMA 17

To się dzieje na naszych oczach! Na najbliższej gali Fame MMA 17, prezes FEN i włodarz Fame'u staną oko w oko w jednej klatce. Skoro tak gorąca walka, to i zasady muszą być specjalne. No właśnie, na jakich zasadach walczą Jóźwiak vs Boxdel? W klatce rzymskiej na zasadach mma! Oj, radzimy nie mrugać podczas pojedynku Boxdel – Jóźwiak!

Paweł Jóźwiak zadebiutował we freakach w październiku 2022 koku, kiedy łatwo pokonał Marcina Najmana. El Testosteron już po 15 sekundach padł na matę po ciosie Jóźwiaka, a następnie zasłonił głowę rękoma, czekając na przerwanie walki. Wielu zarzucało, że walka była ustawiona, ale nic takiego nie stwierdzono. Jednym słowem Najman zrobił Najmana, a Jóźwiak niczym specjalnym nie zachwycił, bo cios, którym skończył pojedynek, wcale na kończące uderzenie nie wyglądał.

Boxdel już trzy razy pojawiał się w klatce. I chyba nikogo nie zdziwi, że za każdym razem robił to w organizacji Fame MMA. Jego bilans to 1 wygrana (w debiucie przeciwko Guzikowi na pierwszej gali) oraz 2 przegrane (na czwórce z Kubańczykiem i na dwunastce z Don Kasjo). Trudno jednak na poważnie oceniać ostatni pojedynek z Don Kasjo, gdyż ten wyraźnie bawił się z Boxdelem.

Jak zakończy się walka Jóźwiak – Boxdel? Typy i analizy zamieściliśmy w dalszej cześci naszego tekstu. Zapoznaj się z nimi, jeżeli obstawianie chodzi Ci po głowie.

Jóźwiak – Boxdel typy bukmacherskie

Szczerze przyznamy, że mamy problem z konkretną analizą tej walki. Z jednej strony Paweł Jóźwiak, który co prawda znokautował Najmana, ale wiele o jego umiejętnościach powiedzieć nie można, gdyż walka trwała po prostu za krótko. Z drugiej strony Boxdel, który w ostatniach walkach także niewiele pokazał. Jednak przeszedł sporą metamorfozę. Wydaje się, że zakończył z niesportowym trybem życia, gdyż zrzucił kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt kilogramów. Czy jednak braki kondycyjne da się nadrobić w tak krótkim czasie? Co z tego wszystkiego wyniknie? Zwłaszcza, że dołożymy do tego specyfikę walki Boxdel – Jóźwiak, a więc klatkę rzymską.

Na pewno emocji nie zabraknie. Uważamy, że na Boxdel vs Jóźwiak typy należy rozpatrywać dwutorowo. Przede wszystkim przewaga wagi i siły będzie po stronie Boxdela. Jeśli trafi, Jóźwiak może już nie wstać. Jóżwiak powinien jednak przeważać przygotowaniem kondycyjnym i z każdą kolejną minutą dominować Boxdela. To w końcu były rugbista, który bądź co bądź, sport ma wpisane w swoje dna.

Podejdziemy do tego tak: jeśli walka zakończy się w pierwszych dwóch minutach, uważamy, że wygra Boxdel. Jeśli potrwa dłużej, sądzimy, że zakończy się wygraną Jóżwiaka. Boxdelowi może zacząć wówczas brakować tlenu, a Jóźwiak to mimo wszystko bardziej charakterny chłop.

Boxdek – Jóźwiak kursy bukmacherskie

Co ciekawe na walkę Fame MMA 17 Jóźwiak – Boxdel kurs jest niższy na Boxdela. Różnica nie jest jednak duża, co jasno pokazuje, że także bukmacherzy mają problem z oceną sytuacji. To miejmy nadzieję, że gwarantuje nam wspaniałe emocje. Zwłaszcza, że panowie wejdą do klatki rzymskiej, a kiedy jej drzwi się zamkną, to zacznie się ostra rąbanka i tak naprawdę Boxdel – Jóźwiak kurs nie będzie miał nawet najmniejszego znaczenia! Przemówią ręce i nogi.

Boxdel vs Jóźwiak zakłady bukmacherskie

Jeżeli chcesz postawić na Boxdel vs Jóźwiak zakłady, poniżej sprawdzisz, jak wygląda aktualnie oferta bukmachera Betclic, który jest oficjalnym partnerem Fame MMA i tylko u niego możesz obstawiać wszystkie walki tejże organizacji. Na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł, gdzie na wypadek przegranego zakładu otrzymasz zwrot stawki.

Obstaw tutaj

Fame MMA 17 kursy bukmacherskie

Skoro wiadomo, jak wygląda przy walce Boxdel – Jóźwiak kurs zarówno na włodarza Fame'u, jak i FEN'u, to rzuć też okiem jak wyglądają w przypadku Fame MMA 17 kursy na inne walki nadchodzącej gali.

Fame MMA 17 kursy 1 2

Ferrari - Łaszczyk

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Kwieciński - Wiewiór

2.30

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Wrzosek - Szeliga

1.12

Obstaw tutaj

4.75

Obstaw tutaj

Filipek - Karaś

1.70

Obstaw tutaj

1.95

Obstaw tutaj

Czarmagedon - Gimper

4.75

Obstaw tutaj

1.12

Obstaw tutaj

Wac Toja - Fabijański

2.90

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Boxdel - Jóźwiak

1.42

Obstaw tutaj

2.50

Obstaw tutaj

Sheeya - Wiki

1.20

Obstaw tutaj

3.75

Obstaw tutaj

Mixer - Rafonix

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj