Kamerzysta – Kossakowski typy, kursy i zakłady na Prime Show MMA 3

AKTUALIZACJA: TA WALKA NIE DOJDZIE DO SKUTKU. Sprawdź tutaj typy i kursy na walkę Kamerzysty z Lasikiem w budce telefonicznej >>>

W jednym z najbardziej interesujących pojedynków gali Prime Show MMA 3, Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak zmierzy się z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Co ciekawe, obaj zawalczą nie w formule mma, a w pięściarskim pojedynku. Jakie są nasze Kamerzysta – Kossakowski typy? Za kim przemawiają kursy? Sprawdź wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby obstawiać zakłady bukmacherskie.

Kamerzysta vs Kossakowski typy bukmacherskie przed Prime MMA 3

Obaj stoczyli już po jednym pojedynku na gali Prime MMA Show 1. I obaj zupełnie inaczej będą wspominać premierową galę, której twarzą (a nieoficjalnie także włodarzem) jest Don Kasjo. Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak w efektownym stylu, w kilkanaście sekund rozprawił się z rywalem, nokautując Kruszliwa. Ziemowit Piast Kossakowski choć był faworyzowany w starciu z Jasiem Kapelą, to ostatecznie przegrał z lewicowym działaczem. Kilka dni po walce Kossakowski kajał się, że zlekceważył swojego rywala, który wyraźnie odstawał warunkami fizycznymi.

Uwzględniając doświadczenie obu zawodników, na walkę Kamerzysta vs Kossakowski typy nie mogą być inne, niż granie na zwycięstwo tego pierwszego. Potwierdzają to także wystawione przez bukmachera Fortuna, Kamerzysta – Kossakowski kursy. Uważamy więc, że Łukasz Wawrzyniak wygra z Ziemowitem Kossakowskim, a mało tego, zakończy pojedynek przed czasem, w pierwszej rundzie.

kamerzysta kossakowski typy

Kamerzysta – Kossakowski kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 3

Kursy bukmacherskie na walkę Łukasza Kamerzysty Wawrzyniaka z Ziemowitem Piastem Kossakowskim przemawiają wyraźnie za tym pierwszym. Przewaga jest tak ogromna, że bukmacher Fortuna praktycznie nie wierzy w to, że Kossakowski będzie w stanie, w jakikolwiek sposób zagrozić Kamerzyście.

Kim jest Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak?

To popularny Youtuber, którego obserwuje ponad 1 mln użytkowników. Swego czasu, dużą rozpoznawalność zyskał, poprzez promocje filmu, w którym zdaniem większości, poniżał niepełnosprawnego intelektualnie nastolatka, każąc mu wykonywać odrzucające wyzwania.

Kim jest Ziemowit Piast Kossakowski?

Kossakowski sam nazywa się twarzą polskiej prawicy. Swego czasu był dziennikarzem TVP Info, a obecnie skupia się na prawicowych mediach internetowych. Nie tak dawno temu, bo na pierwszej gali Prime Show MMA, przegrał pojedynek prawica vs lewica, dając się pokonać Jasiowi Kapeli.

Stawiaj także na inne walki Prime Show MMA 3 zakłady!

Poniżej znajdziesz kursy na wszystkie walki nadchodzącego Prime MMA 3. Zakłady możesz obstawiać u legalnego bukmachera Fortuna, który przygotował z tej okazji atrakcyjny bonus.

Prime MMA 3 karta walk Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Bagietka vs Robalini

1.10

Obstaw tutaj

5.27

Obstaw tutaj

Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak

4.51

Obstaw tutaj

1.14

Obstaw tutaj

Maluba vs Wiola Kotelecka

2.00

Obstaw tutaj

1.68

Obstaw tutaj

Adrian Cios vs Michał Cichy

1.28

Obstaw tutaj

3.15

Obstaw tutaj

Pysia vs Paulina Hornik

1.70

Obstaw tutaj

1.96

Obstaw tutaj

Kajmano vs Tarzan

1.12

Obstaw tutaj

4.85

Obstaw tutaj

Vandal vs Tomasz Olejnik

1.10

Obstaw tutaj

5.27

Obstaw tutaj

Maciej Rataj vs Ztrolowany

2.25

Obstaw tutaj

1.53

Obstaw tutaj

Kamerzysta vs Kuba Lasik

1.15

Obstaw tutaj

4.36

Obstaw tutaj

Piotr Pająk vs Daniel Rutkowski

5.27

Obstaw tutaj

1.10

Obstaw tutaj

Jan Kempisty vs Maciej Big Jack Jarema

1.65

Obstaw tutaj

2.03

Obstaw tutaj

Kuba Kubaoxo Armada vs McKsiąże

1.40

Obstaw tutaj

2.60

Obstaw tutaj