Khalidov – Pudzianowski typy, kursy, zakłady na KSW 77

W trakcie gali KSW 77 dojdzie do największej walki w historii polskiego mma! Naprzeciw siebie sobie staną dwie legendy: Khalidov vs Pudzianowski. Typy i Pudzianowski – Khalidov zakłady bukmacherskie już ruszyły. Sprawdź typy, kto jest faworytem. Gdzie i jak obstawiać walkę Khalidov – Pudzian? Kursy bukmacherskie jak wyglądają? Kiedy i o której początek walki Mameda z Pudzianem?

Pudzian vs Khalidov typy i kursy bukmacherskie

Khalidov - Pudzianowski zakłady

Mamed Khalidov

1.90

Obstaw tutaj

Mariusz Pudzian Pudzianowski

1.90

Obstaw tutaj

Pudzian wygra na punkty

14.00

Obstaw tutaj

Khalidov wygra na punkty

5.50

Obstaw tutaj

Pudzian wygran przez poddanie

15.00

Obstaw tutaj

Khalidov wygra przez poddanie

3.40

Obstaw tutaj

Pudzian wygra przez nokaut

2.25

Obstaw tutaj

Khalidov wygra przez nokaut

3.80

Obstaw tutaj

Walka na pełnym dystansie

4.00

Obstaw tutaj

Walka zakończy się przez poddanie

3.30

Obstaw tutaj

Spoglądając na to, jakie są na starcie Pudzian – Mamed kursy bukmacherskie, widać, że nawet eksperci mają problem z wytypowaniem faworyta. Nie można się temu dziwić, bowiem Khalidov jest niezwykle nieprzewidywalny, a Pudzianowski ma ogromną siłę i będzie miał przewagę wagi.

Walka Mamed Khalidov – Mariusz Pudzianowski to nie tylko prawdziwa gratka dla kibiców mma, ale też dla typerów. Można stawiać na Pudzian vs Khalidov zakłady nie tylko na to kto wygra, ale także na sposób rozstrzygnięcia walki, jak na przykład zwycięstwo przez decyzję, KO czy nokaut techniczny.

mamed pudzian freebet

Jeżeli któreś Khalidov – Pudzianowski kursy mają w Twoim odczuciu sens, to nic trudnego, tylko załóż darmowe konto i doładuj je, lub wykorzystaj darmowy zakład za rejestrację, żeby postawić na pojedynek Pudzianowski – Khalidov zakłady bukmacherskie. Interesują Cię nie tylko Pudzianowski – Khalidov kursy, ale też typy? Walkę przeanalizowaliśmy w dalszej części naszego tekstu.

Pudzianowski – Khalidov zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Pudzian – Khalidov możesz obstawiać u legalnego bukmachera Fortuna, gdzie za Fortuna kod promocyjny lub klikając w poniższy link, otrzymasz darmowy zakład 20 złotych bez depozytu za rejestrację konta! Poza tym, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do kwoty 600 zł. Co oznacza, że nawet jeśli obstawisz walkę Pudziana z Mamedem i nie trafisz, otrzymasz 100% zwrotu stawki i będziesz mógł próbować szczęścia na kolejnych zakładach!

wejdź na stronę

Khalidov – Pudzianowski typy bukmacherskie: kto wygra walkę?

Chcesz poznać nasze na Khalidov – Pudzianowski typy? Prosimy bardzo, oto one. Szeroka analiza być może pozwoli Ci spojrzeć na tę walkę z nieco innej perspektywy.

Kto wygra walkę Khalidov - Pudzianowski?

Nikt nie ma wątpliwości, że podczas KSW 77 dojdzie do pojedynku wszechczasów polskiego mma. Z jednej strony Mamed Khalidov, uważany przez lata, za najlepszego wszechstylowego fightera w Polsce, a z drugiej Mariusz Pudzianowski. Legenda strongman, która przyczyniła się do olbrzymiej popularności federacji KSW. Kto wygra? Jak tu ułożyć na walkę Khalidov vs Pudzianowski typy? Wcale nie jest to takie łatwe. Pokazują to też Pudzian – Khalidov kursy, wystawione przez bukmacherów.

Jasne jest, że Mamed Khalidov dysponuje szerszym wachlarzem umiejętności, ale na co dzień bije się w kategorii średniej, a Mariusz Pudzianowski to przecież waga ciężka. Czy Mamedowi uda się zniwelować różnicę wagi? Po raz ostatni Khalidova widzieliśmy w klatce w grudniu zeszłego roku, kiedy przez nokaut przegrał z Roberto Soldiciem. Mariusz Pudzianowski rozbił doświadczonego Michała Materlę i po tej walce, zaczęto spekulować, że jest gotowy walczyć o pas. Tak się jednak nie stało i dojdzie do extra fightu Khalidov vs Pudzian. Kursy bukmacherskie nie wskazują wyraźnego faworyta. Kto więc nim jest?

Uważamy, że faworytem walki jest jednak Mamed Khalidov. To nieprzewidywalny zawodnik, który jest w groźnej płaszczyźnie. Owszem, niektórzy twierdzą, że skoro Pudzianowski poradził sobie z lżejszym Materlą, to dlaczego ma nie wygrać starcia z Khalidovem? Czeczen z polskim paszportem waży przecież 84 kg, a Pudzian około 30 kg więcej.

Wydaje się, że w stójce przewagę będzie miał Khalidov. W parterze? Jeżeli Pudzian obali Mameda, ten może mieć ciężko wydostać się spod jego młotków. No właśnie. Czy aby napewno? Khalidov w parterze ma sporo umiejętności i wydaje się, że jest na ten moment rywalem o klase lepszym od Materli.

Typowanie walki Khalidov – Pudzianowski

My stawiamy na Khalidov – Pudzianowski zakłady na wygraną Mameda i to przed czasem. Sądzimy, że zastosuje jedną z technik kończących. Szukając szans Pudziana, raczej należy spoglądać na nie także w parterze i fakcie, że jeśli uda mu się obalić Khalidova, to ten nie będzie w stanie wyjść spod ponad 30 kilogramów cięższego rywala. Jedno jest pewne: Na KSW 77 w walce Khalidov vs Pudzian emocji nie zabraknie! Wszystko wskazuje, że to najlepsza walka w historii polskiego MMA! Obyśmy się nie zawiedli!

KSW 77: Khalidov – Pudzianowski? Kiedy walka?

Wiemy już gdzie odbędzie się walka Khalidov – Pudzianowski. Gdzie? Także wszystko jest już jasne.

  • KSW 77, 17 grudnia 2022 roku
  • Arena Gliwice

khalidov pudzianowski kursy

KSW 77 kursy i zakłady na pozostałe walki

Nie tylko Khalidov – Pudzianowski typy “grzeją kibiców”. W związku z tym, zapoznaj się poniżej, jak wygląda kompletna karta walk KSW 77. Kto walczy oprócz Khalidova i Pudziana i jak wyglądają kursy? Będzie co oglądać i jest co obstawiać.

KSW 77 kursy i zakłady 1 2

Khalidov - Pudzianowski

1.90

Obstaw tutaj

1.90

Obstaw tutaj

Przybysz - Wikłacz

1.35

Obstaw tutaj

3.00

Obstaw tutaj

Erzanukaev - McNally

1.85

Obstaw tutaj

1.85

Obstaw tutaj

Grzebyk - Meek

1.65

Obstaw tutaj

2.10

Obstaw tutaj

Kaczmarczyk - Hintzen

1.40

Obstaw tutaj

2.70

Obstaw tutaj

Chuzhigaev - Erslan

1.35

Obstaw tutaj

3.00

Obstaw tutaj

Rutkowski - Eskiev

1.85

Obstaw tutaj

1.85

Obstaw tutaj

Domin - Likus

2.25

Obstaw tutaj

1.58

Obstaw tutaj

Liasse - Gralak

1.55

Obstaw tutaj

2.35

Obstaw tutaj

Czyżewska - Karaseva

1.30

Obstaw tutaj

3.20

Obstaw tutaj

Gnidko - Pirvulescu

1.68

Obstaw tutaj

2.08

Obstaw tutaj

Najczęstsze pytania o walkę Khalidov – Pudzianowski

  • Kiedy KSW 77 (Khalidov – Pudzian)? Już 17 grudnia 2022 w Arenie Gliwice.
  • Na kogo są lepsze przed walką Khalidov – Pudzianowski kursy? Faworytem bukmacherów jest Mamed.
  • Kogo jako zwycięzcę wskazują nasze na Khalidov – Pudzianowski typy? Uważamy, że Khalidov wygra walkę przed czasem.