KSW 77 typy, kursy i zakłady [Typowanie walk]

Stało się! Historia polskiego mma pisze się na naszych oczach, a wszystko dzięki nadchodzącej walce Pudzian – Mamed. Kiedy KSW 77? Kto walczy, gdzie gala? Sprawdź wszystko, co powinieneś wiedzieć, w tym także na galę KSW 77 typy i kursy bukmacherskie!

KSW 77 kursy bukmacherskie i typowanie walk

KSW 77 kursy i zakłady 1 2

Khalidov - Pudzianowski

1.90

Obstaw tutaj

1.90

Obstaw tutaj

Przybysz - Wikłacz

1.35

Obstaw tutaj

3.00

Obstaw tutaj

Erzanukaev - McNally

1.85

Obstaw tutaj

1.85

Obstaw tutaj

Grzebyk - Meek

1.65

Obstaw tutaj

2.10

Obstaw tutaj

Kaczmarczyk - Hintzen

1.40

Obstaw tutaj

2.70

Obstaw tutaj

Chuzhigaev - Erslan

1.35

Obstaw tutaj

3.00

Obstaw tutaj

Rutkowski - Eskiev

1.85

Obstaw tutaj

1.85

Obstaw tutaj

Domin - Likus

2.25

Obstaw tutaj

1.58

Obstaw tutaj

Liasse - Gralak

1.55

Obstaw tutaj

2.35

Obstaw tutaj

Czyżewska - Karaseva

1.30

Obstaw tutaj

3.20

Obstaw tutaj

Gnidko - Pirvulescu

1.68

Obstaw tutaj

2.08

Obstaw tutaj

Powyżej przedstawiliśmy na galę KSW 77 kursy bukmacherskie. Jak to zwykle bywa, część walk ma swoich zdecydowanych faworytów, a w części nawet tacy eksperci, jak bukmacherzy sami nie wiedzą do końca, na kogo postawić. To, miejmy nadzieję, że gwarantuje nam świetne emocje podczas KSW 77. Typowanie zamieściliśmy w dalszej części tekstu.

mamed pudzian freebet

KSW 77 typy bukmacherskie naszym okiem

Jak zwykle, pokusiliśmy się o przewidywania. Przed galą KSW 77 typy, które wzięliśmy pod uwagę to trzy naszym zdaniem, najciekawsze walki. Jedną z nich jest oczywiście Pudzian vs Mamed, a oprócz tego sądzimy, że najwięcej emocji może być w pojedynku Przybysza z Wikłaczem oraz Grzebyka z Jasse.

Pudzian vs Mamed typy: Khalidov przez poddanie (kurs 3.40)

Nie mogło być inaczej i na pierwszy ogień, jeśli chodzi o KSW 77 typy, bierzemy walkę Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Nie trzeba już pisać całej historii, bowiem tyle się powiedziało, że to walka wszechczasów w polskim mma. I oczywiście się z tym zgadzamy. Z jednej strony potworna siła i determinacja po stronie Pudziana, a z drugiej nieprzewidywalność i niekwestionowane umiejętności Mameda Khalidova. Co z tego wyniknie? Naszym zdaniem Mamed poradzi sobie z przewagą wagową po stronie Pudziana. I będzie miał przewagę zarówno w stójce, jak i parterze. Uważamy, że Khalidov zakończy walkę przez jedną z technik kończących. Pudzian dawno nie był w parterowych opałach i teraz Khalidov może wsadzić go na przysłowiową karuzelę.

KSW 77 karta walk

Obstaw tutaj

Przybysz vs Wikłacz typy: Walka na pełnym dystansie (kurs 2.00)

To trzeci pojedynek tych gentelmanów. Do tej pory mamy remis 1:1, a jak będzie tym razem? Faworytem jest Sebastian Przybysz, który wygrał sześć walk z rzędu, a w ostatniej podczas KSW 69 poddał Werllesona Martinsa. Jakub Wikłacz jest z kolei po efektownej wygranej na KSW 71 nad Bruno Augusto Dos Santosem. Obaj wiedzą, jak poddawać rywali, ale uważamy, że podobnie, jak w ich pierwszej walce, tym razem będziemy świadkami pojedynku na pełnym dystansie rundowym.

Obstaw tutaj

Grzebyk vs Jasse typy: Poniżej 2.5 rundy (kurs 1.33)

Niektórzy twierdzą, że to walka o być albo nie być Andrzeja Grzebywa w czołówce kategorii wagowej. I rzeczywiście. Andrzej Grzebyk wygrał tylko 1 z 4 ostatnich walk. Grzebyk wie jak nokautować, a Jasse jest specjalistą od kończenia walk w parterze. Tutaj ciężko przypuszczać, żeby walka wyszła poza drugą rundę. Zwłaszcza, że obaj mają sporo do udowodnienia.

Obstaw tutaj

Karta walk KSW 77 – kto walczy?

Oto nazwiska wszystkich zawodników, którzy pojawią się na KSW 77. Karta walk zwieńczona jest pojedynkiem wieczoru, a nawet i wszechczasów w polskim mma, a jest nim oczywiście walka Khalidov – Pudzianowski. Oprócz tego na karcie jest wiele interesujących starć i trzymamy kciuki, żeby nikt nie wypadł z powodu kontuzji.

Kto wygra walkę Khalidov - Pudzianowski?

Walka wieczoru

 • Mamed Khalidov #1 MW (35-8-2, 15 KO, 16 Sub) vs Mariusz Pudzianowski #3 (17-7, 12 KO)

Walka o pas wagi koguciej

 • Sebastian Przybysz #C (10-2, 4 KO, 3 Sub) vs Jakub Wikłacz #1 (13-3, 9 Sub)

Walka o pas wagi półciężkiej

 • Ibragim Chuzhigaev #C (16-5, 8 KO, 2 Sub) vs Ivan Erslan #1 (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub)

Pozostałe walki karty KSW 77

 • Daniel Rutkowski #1 (14-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Lom-Ali Eskiev #2 (20-5 1NC, 9 KO, 3 Sub)
 • Andrzej Grzebyk #4 (18-6, 11 KO, 3 Sub) vs Emil Meek (10-6 1NC, 8 KO, 1 Sub)
 • Patryk Kaczmarczyk (8-2, 2 KO, 2 Sub) vs Pascal Hintzen (8-1, 6 Sub)
 • Bohdan Gnidko #6 (8-0, 5 KO, 3 Sub) vs Mădălin Pîrvulescu #8 (5-0, 5 KO)
 • Michał Domin (4-3, 2 KO, 1 Sub) vs Patryk Likus (2-1, 1 KO)
 • Yann Liasse (8-1 1NC, 1 KO, 5 Sub) vs Adrian Gralak (5-0 1NC, 2 KO, 1 Sub)
 • Shamad Erzanukaev (1-0) vs Carl McNally (2-0, 2 Sub)
 • Wiktoria Czyżewska (1-0, 1 KO) vs Oleksandra Karaseva (2-0, 2 KO)

Jak widzisz, karta walk KSW 77 szykuje nam aż dwa pojedynki o pasy mistrzowskie: Przybysz vs Wikłacz oraz Chuzhigaev vs Erslan. Oprócz tego wspomniana walka Pudzian – Mamed. Jest też walka kobiet, która wskoczyła na kartę dosłownie w ostatniej chwili. Emocji nie zabraknie! Jeżeli chcesz obstawiać KSW 77 kursy znajdziesz na wstępie tekstu.

KSW 77 kiedy i gdzie najbliższa gala?

Wszystkich interesuje kiedy KSW 77, gdzie? Poznaliśmy już oficjalną datę wydarzenia. Gala KSW 77 odbędzie się 17 grudnia 2022 roku w Arenie Gliwice. Już teraz wiadomo, że na gliwicką arenę sprzedano większość biletów. Na pewno w przedświątecznym tygodniu, hala będzie pękać w szwach. KSW 77 będzie ostatnią galą w tym roku. Kolejne w tym KSW 78 już w 2023 roku.

KSW 77 – kursy i typy bukmacherskie

Poznałeś już, jak wyglądają na KSW 77 kursy i wiesz, gdzie stawiać zakłady na walki. Spójrzmy jeszcze szerzej na kartę walk. Starcie Khalidova z Pudzianem to absolutny kosmos. Każdy zastanawia się kto wygra. Oczywiście umiejętności i doświadczenie są po stronie Mameda, ale Pudzian będzie warzył około 30 kilogramów więcej. Nie może więc dziwić, że na KSW 77 typy są wyrównane. Pudzian wie, jak obalać, a kiedy to zrobi, ciężko się spod niego wydostać. Mamed z kolei jest nieprzewidywalny i tak naprawdę, ta walka może nas zaskoczyć w obie strony.

Z niecierpliwością czekamy także na starcie Przybysz vs Wikłacz o pas kategorii koguciej. Panowie mieli spotkać się już wcześniej, ale Wikłacz wypadł z powodu kontuzji. Pod jego nieobecność Przybysz obronił pas, walcząc z Martinsem (KSW 69). Wikłacz na KSW 71 pokonał Bruno Augusto Dos Santosa i teraz obaj mogą się w końcu ze sobą zmierzyć. Co ciekawe będzie to ich trzecie starcie.

O tym, jakie stawiamy na KSW 77 typy przekonasz się we wstępie naszego tekstu.

Najważniejsze pytania o KSW 77

 • KSW 77 kiedy? 17 grudnia 2022 roku.
 • KSW 77 gdzie? Arena Gliwice w Gliwicach.
 • Karta walk KSW 77 – kto walczy? Między innymi Pudzian z Mamedem i Przybysz z Wikłaczem.