Kto wygrał walkę Tańcula – Ferrari? Wynik i skrót walki Fame MMA 19

Kto wygrał walkę Tańcula - Ferrari?

Zastanawiasz się, kto wygrał walkę Tańcula – Ferrari? Wynik walki Fame MMA 19 i jej opis znajdziesz poniżej.

Kto wygrał walkę Tańcula – Ferrari? Skrót i przebieg

Wynik walki Arkadiusz Tańcula – Amadeusz “Ferrari” Roślik: Tańcula wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pierwsza runda rozpoczęła się spokojnie. W końcówce Ferrari poszedł po nogi Tańculi, ale ten przetoczył rywala i był z góry. Szybko jednak wstał Ferari i nic wielkiego się już nie działo.

W drugiej rundzie Ferrari próbował obszernych ciosów. Dwa razy zahaczył Tańculę, ale nie zrobiło to wrażenia. Tańcula jakby miał problemy kondycyjne. Mocno na wstecznym ta runda w jego wykonaniu.

W trzeciej rundzie Tańcula obalił Ferrariego i przez ponad minutę do końcowego gongu kontrolował z góry.

Tańcula – Ferrari wynik walki

Kto wygrał Tańcula – Ferrari? To pojedynek wieczoru gali Fame MMA 19. Choć początkowo Arkadiusz Tańcula miał walczyć z Krzysztofem Diablo Włodarczykiem, który ostatecznie wycofał się z walki. Przed walką Tańculi z Ferrarim sporo działo się na konferencjach prasowych. Na początku dość wyraźnym faworytem był Arkadiusz Tańcula, ale wraz z kolejnymi dymami i aferami, kursy się wyrównywały. Mówiono, że Tańcula ma więcej umiejętności i lepszą kondycję, a Ferrari siłę i agresywność. Tańcula wrócił do oktagonu po przegranej z Wiewiórką, a Ferrari po wygranej nad Błońkim i tym, jak nie wyszedł do drugiej walki z Dubielem podczas osiemnastej edycji Fame'u. Kwitując, czy jesteś zdziwiony jaki był Tańcula – Ferrari wynik walki?