Marcin Najman i High League komentują śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański nie żyje

Wciąż do wielu nie dociera szokująca informacja o tym, że nie żyje Mateusz Murański. 29 latek zmarł dzisiaj, o czym poinformowała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego nie są znane. W mediach, jak na jego popularność przystało, pojawia się naprawdę wiele kondolencji. Głos zabrał także Marcin Najman i organizacja High League, której Murański był zawodnikiem.

Marcin Najman zabiera głos po śmierci Mateusza Murańskiego

Przypomnijmy, że Marcin Najman miał walczyć z ojcem Mateusza, Jackiem Murańskim na zbliżającej się gali High League 6, którą zaplanowano na marzec 2023 roku. Wydaje się, że w związku ze śmiercią Mateusza, do walki Najman – Murański nie dojdzie. Choć sam Najman nie zajął w tej sprawie jeszcze stanowiska. Podobnie, jak organizacja High League. Najman postanowił jednak skomentować w rozmowie z portalem o2.pl śmierć Mateusza Murańskiego.

“Wielka tragedia, bo zawsze, gdy odchodzi tak młody człowiek, to jest wielka tragedia. Nie znam okoliczności tego, co się wydarzyło, natomiast dziś to jest nieważne. Na pewno nie tak miało się jego życie potoczyć” – przyznał Marcin Najman.

W mediach społecznościowych pojawiło się także oficjalne stanowisko High League po śmierci Mateusza Murańskiego. To właśnie między innymi dla tej organizacji walczył “Muran”. “Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego. Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.” – napisano krótko.

Głos zabrał także prezes FEN-u, Paweł Jóźwiak. Także dla tej organizacji jedną walkę stoczył Mateusz Murański.

Póki co nie pojawiły się na temat śmierci Mateusza Murańskiego komentarze ze strony organizacji Fame MMA oraz Prime Show MMA.