Najman – Jóźwiak kursy, typy i zakłady bukmacherskie, kiedy WOTORE 6?

Pojedynek Marcin Najman – Paweł Jóźwiak rozgrzewa całe środowisko mma. I to bez względu na to, jakie opinie towarzyszą tej walce. Wszyscy zastanawiają się bowiem, czy były pięściarz i zawodnik mma rozprawi się z prezesem FEN podczas gali WOTORE 6? Sprawdź na walkę Najman – Jóźwiak kursy, zakłady i typy bukmacherskie.

Najman – Jóźwiak kursy bukmacherskie (21.10.2022)

Walkę Jóźwiak – Najman możesz obstawiać u jednego z legalnych bukmacherów, gdzie za Fortuna kod promocyjny otrzymasz 830 zł bonusów, w tym darmowy zakład 20 zł bez depozytu. Sprawdź poniżej, jak wyglądają wspomniane na walkę Najman – Jóźwiak kursy bukmacherskie.

Najman - Jóźwiak zakłady bukmacherskie

Marcin Najman

2.11

Obstaw tutaj

Paweł Jóźwiak

1.63

Obstaw tutaj

Kiedy spojrzymy na Jóźwiak – Najman kursy, trzeba przyznać, że to dość duże zaskoczenie. O Najmanie można mówić wiele, ale na pewno jego doświadczenie w sportach walki jest zdecydowanie większe, niż w przypadku Pawła Jóźwiaka. A tymczasem, to prezes FEN jest faworytem bukmacherów na zbliżający się pojedynek. Co o tym zadecydowało? Nasze analizy i na walkę Najman – Jóźwiak typy znajdziesz w dalszej części tekstu.

najman jóźwiak kursy typy

Najman – Jóźwiak typy na zakłady bukmacherskie

Walka zapowiadana jest jako superfight i choć WOTORE słynie z walk na gołe pięści, to pojedynek Najman vs Jóźwiak odbędze się w specjalnych owijkach. Zdaniem samych zawodników, będzie to kompromis, pomiędzy gołymi pięściami, a małymi rękawicami do mma.

Dlaczego bukmacherzy faworyzują Jóźwiaka? Skoro boks powinien przemawiać na korzyść Najmana? Odpowiedzią mogą być intensywne przygotowania Pawła Jóźwiaka do walki z Marcinem Najmanem. Prezes FEN-u trenuje pod okiem Andrzeja Wawrzyka, czyli znanego polskiego pięściarza, który doskonale zna słabe strony Najmana, bowiem kiedyś pokonał go w ringu. Dodatkowo Joźwiak to były rugbysta, a więc ze sportem miał już co nieco do czynienia. Nie można więc powiedzieć, że jest typowym freakiem, choć oczywiście, w dużej mierze to prawda.

Poza tym, każdy wie o tym, jak łatwo sprowokować Marcina Najmana. Wydaje się, że Najman ma spore problemy z presją, a w każdym razie, tak wyglądało w większości jego przegranych walk. Konflikt Jóźwiak vs Najman narasta już od dłuższego czasu i to prezes FEN-u powinien być odporniejszy psychicznie. Czy jednak będzie odporniejszy na ciosy? Zobaczymy.

Naszym zdaniem, wbrew temu, jakie kursy wystawili na Najman – Jóźwiak zakłady bukmacherskie, obstawiamy, że El Testosteron wygra przed czasem.

Kiedy walka Najman – Jóźwiak?

Chcesz oglądać Najman – Jóźwiak? Kiedy walka? Odbędzie się ona jako superfight podczas WOTORE 6, które zaplanowano na 21 października 2022 roku. Gdzie WOTORE 6? Konstancin-Jeziorna.

WOTORE 6 gdzie oglądać?

Walkę Najman – Jóźwiak i pozostałe walki WOTORE 6 będzie można oglądać w systemie PPV.