Nowaczkiewicz – Karaś kursy, typy, zakłady (Fame MMA 19)

Wokół Roberta Karasia jest bardzo głośno. Ultra triathlonista został złapany na dopingu. Wpadka dopingowa nie przeszkadza mu jednak w rywalizacji we freak fightach. Tym razem zobaczymy jego walkę z Jakubem Nowaczkiewiczem. W artykule przedstawiamy Nowaczkiewicz – Karaś kursy oraz typy na pojedynek gali Fame MMA 19.

Nowaczkiewicz - Karaś zakłady

Wygrana Nowaczkiewicza

2.85

Wygrana Karasia

1.33

Więcej kursów na walkę

Jakub Nowaczkiewicz vs Robert Karaś typy i kursy (02.09.2023)

Powyżej przedstawiamy Wam tabelę, w której znajdziecie Nowaczkiewicz vs Karaś kursy. Jak widać zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ultra triathlonista. Ma to na pewno spory związek z formułą walki. Pojedynek odbędzie się bowiem w boksie.

Nowaczkiewicz - Karaś typy

Nowaczkiewicz vs Karaś typy naszym okiem

Walka zapowiada się dosyć interesująco. Szkoda jedynie, że pojedynek odbędzie się w boksie, ponieważ odbiera to sporo atutów Nowaczkiewiczowi. Na nogach to Karaś powinien rozdawać karty i tak samo widzą to bukmacherzy. Poniżej znajdziecie Nowaczkiewicz vs Karaś typy.

Póki co bukmacherzy oferują jedynie kursy na zwycięzcę walki. Nasze Nowaczkiewicz vs Karaś typy kierujemy w stronę tego drugiego. Formuła walki mocno go faworyzuje, dodatkowo powinien on posiadać olbrzymią przewagę w aspekcie kondycyjnym, co może się okazać kluczowe w wyrównanej walce. Kursy na walkę bardzo mocno faworyzują Karasia i jest to w pełni zrozumiałem. Nowaczkiewicz dotychczas dał się poznać głównie jako zawodnik, który ma najwięcej atutów w parterze, tymczasem w tej walce nie będzie mógł się do niego odnieść.

Nowaczkiewicz vs Karaś kurs na Roberta Karasia

Robert Karaś ma za sobą dotychczas raptem jedną walkę we freak fightach. Zmierzył się on z Filipem Marcinkiem, którego pokonał decyzją sędziów. Jest to o tyle ważne, że Filipek to zawodnik który najlepiej czuje się w stójce. Dysponuje on solidnym boksem, więc jest pewnego rodzaju papierkiem lakmusowym przed walką z Nowaczkiewiczem. Karaś co prawda nie będzie miał tym razem tak dużej przewagi warunków fizycznych ale nadal bez problemów powinien poradzić sobie z przeciwnikiem, który prezentuje się w stójce zdecydowanie słabiej. Kurs na wygraną Karasia to raptem 1.33, można go użyć do zakładów combi. Szanse na niepowodzenie są stosunkowo niewielkie, ponieważ przewaga umiejętności na nogach będzie znacząco widoczna na korzyść ultra triathlonisty.

Nowaczkiewicz vs Karaś kurs na Jakuba Nowaczkiewicza

Kurs na wygraną Nowaczkiewicza na gali Fame MMA 19 wynosi aż 2.75. Zwolennicy tego typu szukają jego przewagi między innymi w doświadczeniu. Całkiem słusznie, dotychczas stoczył on 4 zawodowe walki, 3 wygrał i tylko 1 przegrał. Niestety dla Nowaczkiewicza, walki te odbywały się w formule MMA i mógł on pokazywać rywalom swoją wyższość w parterze. Dodatkowo ostatnia walka, z Alberto skończyła się dla niego bolesnym nokautem. Przeciwko Karasiowi trudno będzie mu unikać ciosów szybszego rywala, zwłaszcza że ze szczelnej defensywy Nowaczkiewicz nie słynie. Ciosy proste Karasia powinny przeszywać gardę rywala, co w połączeniu ze zmęczeniem może zaowocować nawet przegraną przed czasem. Jeśli Nowaczkiewicz ma opuścić klatkę jako zwycięzca to powinien od pierwszej rundy postawić wszystko na jedną kartę.

Fame MMA 19 typy na pozostałe walki

Sprawdź typy na pozostałe walki gali Fame MMA 19. Kliknij w wybraną, aby je przeczytać.

Gdzie obstawiać Fame MMA 19? Typy wykorzystasz w Betclic

Podaj w Betclic Fame MMA kod promocyjny: BETPLMAX, przy rejestracji, dzięki czemu otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. Co to oznacza? Jeżeli nie trafisz pierwszego zakładu, dostaniesz zwrot stawki kuponu. Betclic jest wyłącznym bukmacherem, gdzie można obstawiać Fame MMA 19 zakłady.

Fame mma Betclic

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Nowaczkiewicz vs Karaś

  • Kiedy Nowaczkiewicz vs Karaś?
    Walka odbędzie się drugiego września 2023 roku.
  • Jakie są na Nowaczkiewicz vs Karaś kursy?
    Faworytem jest Robert Karaś. Kurs na jego wygraną to 1.33. Przy nazwisku Nowaczkiewicza znajdziemy mnożnik 2.75.
  • Gdzie znaleźć Nowaczkiewicz vs Karaś typy?
    W artykule na naszej stronie.