Adam Okniński – Artur Kornik Sowiński kursy i typy Prime Show MMA 4

Ta walka w ostatniej chwili wskoczyła na kartę walk Prime Show MMA 4. Wszystko dlatego, że z gali wbrew podpisanemu kontraktowi wycofał się Norman Parke. Zastąpi go właśnie Artur Kornik Sowiński, który zmierzy się z Adamem Oknińskim. Zobacz nasze typy.

Okniński – Kornik Sowiński typy i kursy bukmacherskie Prime Show MMA 4

Wiesz już, jak wyglądają na walkę Okniński – Kornik kursy. Zobacz też, jakie oferty wystawili bukmacherzy na pozostałe walki Prime Show MMA 4. Wyniki, jak i typowanie wzbudzają spore zainteresowanie.

Prime MMA 4 zakłady Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Don Kasjo - Popek

1.17

Obstaw tutaj

3.90

Obstaw tutaj

Zusje - Monika Godlewska 

1.07

Obstaw tutaj

5.66

Obstaw tutaj

Anna Andrzejewska - Ewa Piątkowska

2.70

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Bagietka - Kamerzysta

2.06

Obstaw tutaj

1.60

Obstaw tutaj

Skolim - Księciunio

1.60

Obstaw tutaj

2.06

Obstaw tutaj

Rafał Gawron - Piotr Kałuski

1.65

Obstaw tutaj

2.00

Obstaw tutaj

Tomasz Olejnik - Robalini

1.30

Obstaw tutaj

2.92

Obstaw tutaj

Stifler - Adam Soroko

3.28

Obstaw tutaj

1.24

Obstaw tutaj

Adam Okniński - Artur Kornik Sowiński

2.25

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Typowanie Okniński – Kornik: kto jest faworytem i kto wygra?

W naszym odczuciu, zresztą, jak i bukmacherów, faworytem walki jest Artur Kornik Sowiński. To zawodnik ze zdecydowanie większym doświadczeniem, który co prawda jest u schyłku swojej kariery, ale stoczył wiele najwyższej klasy bitew. Sowiński jest bardzo przekrojowym zawodnikiem, czego nie można powiedzieć o Adamie Oknińskim. Ba, Sowińki jest też aktywny, a ostatnią walkę stoczył we wrześniu 2022 roku. Adam Okniński nie pojawił się w klatce od 2015 roku, kiedy przegrał w niespełna minutę.

Wielu mówi, że syn Mirosława Oknińskiego zostanie doskonale przygotowany przez ojca pod względem taktycznym. Jednak i tutaj pojawia się zagadka. Początkowo Adam Okniński miał walczyć z Normanem Parke, a Artur Kornik Sowiński wskoczył na kartę na kilkadziesiąt godzin przed walką. W związku z tym, czasu na jego rozpracowanie było zdecydowanie za mało.

Okniński - Kornik typy

Owszem, Adam Okniński – Artur Kornik Sowiński typy można oprzeć o różnicę wagi. Ta przemawia na korzyść Oknińskiego, który waży ponad 100 kg. Jednak uważamy, że tak doświadczony zawodnik, jak Artur Kornik Sowiński da radę sobie z tym.

Stawiamy więc na wygraną Artura Kornika Sowińskiego. Warto wykorzystać dostępne na Okniński – Kornik kursy u bukmachera Fortuna. Skorzystaj też z bonusu 630 zł za nasz kod, w tym 20 zł bez depozytu za rejestrację!

Nowa
630 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
  • Cashback - 600 zł
  • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu