Pierwsze komentarze po śmierci Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański

Dzisiaj Prokuratura Okręgowa w Gdańsku potwierdziła śmierć Mateusza Murańskiego. Przyczyny śmierci nie są jeszcze znane, choć śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Prokuratura potwierdziła też, że odpowiedź na pytanie dlaczego nie żyje Mateusz Murański poznamy po sekcji zwłok. W internecie pojawiły się już pierwsze komentarze, osób powiązanych z freak fightami.

Osoby ze świata freak fightu komentują śmierć Mateusza Murańskiego

Jako jeden z pierwszych głos zabrał Paweł Jóźwiak, szef federacji FEN, który na ostatniej gali Fame MMA 17 walczył z Boxdelem. “Mateusz Murański R.I.P. Byłeś zbyt młody żeby opuścić ten swiat.. Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich…” – napisał Paweł Jóźwiak.

Komentarz zamieścił także Michał Cichy z portalu mma.pl, który swoich sił próbował w klatce Prime MMA. “Niestety plotki potwierdziły się, nie mogę uwierzyć. Mateusz Murański nie żyje. Spoczywaj w spokoju.” – napisał Cichy.

W ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego. Tymczasem głos zabrał także Marcin Najman. “Wielka tragedia, bo zawsze, gdy odchodzi tak młody człowiek, to jest wielka tragedia. Nie znam okoliczności tego, co się wydarzyło, natomiast dziś to jest nieważne. Na pewno nie tak miało się jego życie potoczyć” – przyznał w rozmowie z portalem o2.pl.

Krótkie, ale oficjalne i niezwykle poruszające stanowisko zamieściła także organizacja High League, której zawodnikiem był Mateusz Murański.

Komentarz na temat śmierci Mateusza Murańskiego zamieścił na swoim Instastory także Marcin Wrzosek, legenda KSW, a obecnie zawodnik Fame MMA.

Śmierć Mateusza Murańskiego skomentował też Arkadiusz Tańcula, który walczył zarówno z Mateuszem, jak i z jego ojcem. “Jestem w szoku, ja w ogóle nie wiem co powiedzieć. Jeszcze pare dni temu pisaliśmy! (…) Pogadliśmy chwilę, zaprosiłem go do mojego nowego programu, mieliśmy powspominać, poopowiadać jakieś rzeczy. A teraz taka informacja. Słuchajcie, to jest kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi już po walce mówił, że nie daje sobie rady z hejtem” – przyznał Arkadiusz Tańcula na nagraniu na Instastory. “Ej w ogóle nagrywałem te storiesy po 100 razy, bo głos mi się łamał. Nie, ja w to nie wierzę, to jest k**wa nie prawda.” – dodał Tańcula.