LVBET kod promocyjny: 20BEST

LVBET kod promocyjny to: 20BEST. Wpisz kod i odbierz ekskluzywny pakiet powitalny. W jego skład wchodzi freebet bez depozytu 20 zł oraz bonusy od trzech wpłat do 2000 zł!

3.5 rating
LVbet Kod Promocyjny
Bonus na start 2020 zł
 • ⭐ Bonusy depozytowe - 2000 zł
 • ⭐ Darmowy zakład - 20 zł
 • ⭐ Bez podatku - 33 dni

 

 

20BEST
Kopiuj
Sprawdzone 09/07/2024
67 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

LVBET kod promocyjny przy rejestracji

Jaki jest LVBET kod promocyjny?

LVBET kod promocyjny to: 20BEST. Aktywuj kod podczas rejestracji swojego konta, a zagrasz za darmo, dzięki darmowemu zakładowi o wartości 20 złotych. Otrzymasz też 2000 zł w innych bonusach.

LVBET bonusy
Szczegóły
LVBET Kod Promocyjny 2024

Bonusy depozytowe

 

2000 zł

20BEST✅

📳 Darmowy zakład

 

20 zł

20BEST✅

 

Gra bez podatku

 

33 dni po rejestracji

20BEST✅

Kod promocyjny LVBET – Rejestracja (Lipiec 2024)

Co dokładnie otrzymasz za LVBET kod promocyjny? Poniżej w szczegółach przyglądamy się wszystkim bonusom dostępnym u tego bukmachera, zwracając uwagę na warunki aktywacji, jak i obrotu bonusów przed dokonaniem wypłaty. Zapoznaj się z tą częścią tekstu, zanim zarejestrujesz konto i aktywujesz kod promocyjny.

Zarejestruj w LVBET kod promocyjny

LVBET kod promocyjny – bonus powitalny darmowy zakład 20 zł

Darmowy zakład 20 zł dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym. Użyj kodu 20BEST, żeby go zgarnąć. Po drodze będziesz musiał jeszcze spełnić kilka prostych warunków, włącznie z weryfikacją swojej tożsamości, o której wspomnieliśmy powyżej.

 1. Zarejestruj się i aktywuj swoje konto.
 2. Zweryfikuj tożsamość, skanami dowodu tożsamości.
 3. Podczas weryfikacji zaznacz opcję “chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 4. Przygotuj kupon kombi z co najmniej 3 zakładami, o kursie łącznym min. 2.50 i kursie min. 1.25 na każdy zakład.
 5. Aktywuj na nim darmowy zakład 20 zł.
 6. Wygrane za darmowy zakład podlegają 2-krotnemu obrotowi, po kursie łącznym co najmniej 2.00.

Trzeba przyznać, że darmowe zakłady są tym, co uwielbiają gracze. LVBET kod promocyjny daje taką możliwość, więc chylimy czoła. Jest to bonus jednorazowy, więc mimo tego, że wpada darmowa kasa, warto ją wykorzystać mądrze, żeby zamienić w wygrane. Doceniamy też tylko 2x obrót, który jest wyjątkowo korzystną propozycją, która tylko podkreśla, że warto odebrać od LVBET freebet.

Kod promocyjny LVBET na bonus 100 zł za gola Legii przeciwko Aston Villi

Jeżeli podasz w trakcie rejestracji w LVBET kod promocyjny 20BEST, możesz liczyć na dodatkowy bonus, a konkretnie 100 zł za gola Legii Warszawa przeciwko Aston Villi. Oto jak skorzystać z oferty:

 1. Zarejestruj się z kodem
 2. Wpłać na grę co najmniej 50 zł
 3. Zagraj kupon pojedynczy za środki własne lub kupon kombi za środki bonusowe z kursem minimum 1.75 na jednego gola Legii oraz drugie dowolne wydarzenie z oferty sportowej za środki bonusowe.
 4. Jeżeli trafisz, wygrana zostanie policzona po kursie 100.00!

LVBET Bonus 100% do 500 zł za pierwszy depozyt

Zakłady bukmacherskie LVBET przygotowały bonus 100% do 500 złotych za dokonanie pierwszego depozytu. To klasyczne podwojenie pierwszej wpłaty, dzięki któremu będziesz miał większy kapitał na obstawianie swoich ulubionych meczów.

 1. Wpłać na pierwszy depozyt minimum 10 złotych.
 2. Otrzymasz 100% wpłaty – maksymalnie 500 złotych.
 3. Wymagany jest czterokrotny obrót sumą pierwszego depozytu i bonusu.
 4. Do obrotu zaliczają się kupony o kursie całkowitym min. 1.75.
 5. Czas na obrót wynosi maksymalnie 30 dni.

500 zł to niezła kwota bonusu, a czterokrotny obrót owszem nie jest czymś łatwym, ale też nie jest wymaganiami napompowanymi do granic absurdu. Powiedzmy, że jest to całkiem przyzwoita oferta, a do jej aktywowania nie jest potrzebny LVBET kod promocyjny. Warto jednak go wykorzystać, ze względu na opisywany wcześniej darmowy zakład 20 zł i to bez depozytu.

50% do 600 zł za drugi depozyt

To wciąż nie koniec promocji w serwisie LVBET. Bonus dostępny jest także za dokonanie drugiego depozytu. Tym razem jego wartość jest nieco niższa, bowiem 50%, a maksymalna kwota może osiągnąć nawet 600 złotych. Standardowo, zapoznaj się z najważniejszymi warunkami promocji.

 1. Wpłać na drugi depozyt minimum 10 zł.
 2. Otrzymasz bonus 50% wysokości wpłaty – maksymalnie 600 złotych.
 3. Wymagany jest trzykrotny obrót sumą depozytu i bonusu.
 4. Kurs łączny kuponu przy obrocie to min. 1.75.
 5. Czas na realizację warunków obrotu to maksymalnie 30 dni.

W przypadku bonusu od drugiego depozytu, a więc 50% do 600 zł, warunki obrotu są nieco lżejsze, aniżeli przy premierowej wpłacie. Musisz obrócić nie czterokrotnością, a trzykrotnością sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu. Czas na obrót to ponownie 30 dni.

Bonus 900 zł za trzeci depozyt

Jest też trzeci bonus depozytowy, który osiąga wartość maksymalną 900 złotych. Tym razem jednak zasady promocji są nieco inne, bowiem bonus oparty jest na mnożniku kursu. Zapoznaj się ze szczegółami jak odebrać bonus poniżej.

 1. Dokonaj trzeciego depozytu, tym razem o wartości minimum 25 zł.
 2. Otrzymasz 2% bonusu, który możesz aktywować na kuponie z mnożnikiem x25.
 3. Oznacza to równowartość maksymalnie 900 złotych.
 4. Mnożnik możesz aktywować na kuponie akumulowanym, który składa się z min. 3 zakładów.
 5. Min. kurs każdego zdarzenia to 1.25, a minimalny kurs łączny to 2.50.
 6. Wygrane z bonusu trafiają na konto depozytowe i nie wymagają obrotu.
 7. Obrócić musisz za to swój depozyt.
 8. Bukmacher LVBET ustawił warunki obrotu na następującym poziomie: 3x obrót po kursie 2.00 i/lub min. 1.50  na selekcję w przypadku kuponów akumulowanych.

Jak widać, to okazała promocja, ale jej warunki mogą się wydać nieco zagmatwane dla początkujących graczy. Dlatego też warto bardzo dokładnie się z nimi zapoznać.

Zakłady bez podatku przez 33 dni

Dodatkowo nowi gracze w LVBET objęci są ofertą zakładów bez podatku, która przekłada się na wygrane wyższe o 14%. Spokojnie, podatek nie wyparuje w powietrze, a odprowadzi go za Ciebie bukmacher.

 • Obstawiaj bez podatku przez 33 dni po rejestracji, pamiętając o tym jakie kupony kwalifikują się do oferty.
 • To kupony wielokrotne z minimum 3 zakładami i kursem łącznym, co najmniej 2.40.

Jak obrócić bonus LVBET? Warunki obrotu

Spójrz na zasady obrotu wszystkich bonusów w LVBET. Kod promocyjny to przypominamy warunek konieczny, żeby odebrać darmowy zakład 20 zł bez depozytu za rejestrację konta.

Bonus LVBET Warunki obrotu

Darmowy zakład 20 zł

2x kurs min. 2.00

100% do 500 zł

4x kurs min. 1.75

50% do 600 zł

3x kurs min. 1.75

Mnożnik do 900 zł

1x AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs ako min. 2.50, kurs zdarzenia min. 1.25)

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym LVBET?

Kod promocyjny LVBET dotyczy wyłącznie nowych klientów, którzy dopiero co rejestrują konto. Dlatego możesz go wykorzystasz wyłącznie w formularzu rejestracji. Zakładanie konta jest proste i szybkie. W związku z tym, na stronie LVBET rejestracja nie powinna zająć Ci więcej, niż dwie minuty.

 • Przejdź na stronę LVBET.
 • Wprowadź swoje dane do formularza rejestracyjnego.
 • Wpisz w pole kod promocyjny LVBET: 20BEST.
 • Aktywuj konto i zweryfikuj swoją tożsamość (warunek konieczny do otrzymania bonusu 20 zł bez depozytu).
 • Zaloguj się i odbieraj bonusy po kolei!

W tym miejscu warto wyszczególnić, jakich danych przy rejestracji wymaga bukmacher LVBET. Będą to imię, nazwisko, PESEL, numer tel. komórkowego, e-mail, nazwa użytkownika, hasło i wspomniany już wcześniej kod promocyjny LVBET, który co prawda nie jest obowiązkowy, ale szkoda zamykać sobie drogę do wyższych bonusów, przez nie wypełnienie tego pola.

gdzie wpisać w LVBET kod promocyjny

Jak zweryfikować tożsamość w LVBET?

Aktywacja konta stałego jest procedurą równie prostą, co sam proces zakładania konta. Zaloguj się podaną nazwą użytkownika i hasłem, a następnie przejdź do swojego profilu. Uzupełnij brakujące dane i wgraj skany dowodu osobistego lub paszportu. W ciągu kilkunastu minut możesz spodziewać się weryfikacji. Chyba, że przesłane skany będą nieczytelne, to bukmacher poprosi Cię o dostarczenie nowych.

Bonusy LVBET dla obecnych graczy

Niestety, nie jest dostępny w zakładach bukmacherskich LVBET kod promocyjny dla stałych klientów. Niemniej jednak, obecni klienci – w tym także Ty, po rejestracji, mogą liczyć także na kolejne promocje bukmacherskie. Przygotuj się, bowiem jest ich całkiem sporo.

BEZPIECZNY KUPON

Pierwszy bonus LVBET dla stałych klientów, to zwrot do 50 złotych za nieudany kupon. Musisz przygotować kupon z co najmniej 5 zakładami, o kursie łącznym co najmniej 3.00 i stawce nie niższej, niż 20 złotych. Na wypadek przegranej otrzymasz zwrot. Oferta odnawia się co każdy tydzień.

lvbet bonus

KOMBI BOOST

W tej ofercie nagradzani są gracze, wysyłający taśmy. Te w LVBET zaczynają się już od trzech zakładów na jednym kuponie, za które otrzymasz 3% bonusu do wygranej. Bonus stopniowo wzrasta wraz z liczbą zakładów na kuponie aż do wartości 75% dla kuponów, składających się z 13+ zakładów.

50% DO 300 ZŁ NA KARTY I WIRTUALE

Zdeponuj co najmniej 20 złotych i odbierz 50% bonusu aż do 300 złotych na zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Środki bonusowe wymagają 6-krotnego obrotu, po kursie łącznym co najmniej 1.75, w ciągu maksymalnie 30 dni, rozpoczynając od dnia przyznania bonusu.

CODZIENNY CASHBACK 50%

Zapisz się do promocji na początku każdego tygodnia i utoruj sobie drogę do zwrotu 50% aż do 25 zł. Celem aktywacji promocji należy dokonać depozytu w kwocie minimum 50 zł, a następnie jeszcze tego samego dnia zagrać za niego w ofercie sportowej. Jeśli Twój pierwszy zakład po wpłacie okaże się przegrany, otrzymasz zwrot.

50 ZŁ ZA KARNET

LVBET jest znanym mecenasem sportu. W ramach współpracy sponsorskiej z kilkoma klubami, oferuje ich kibicom dedykowane bonusy. Chodzi konkretnie o Stal Mielec, Wisłę Kraków, Śląsk Wrocław i Unię Leszno. Jeśli masz karnet na mecze jednej z tych drużyn, zgłoś się po LVBET freebet 50 zł bez depozytu.

lvbet bonus bez depozytu

VARYFIKACJA W EKSTRAKLASIE

Kolejna promocja dla wszystkich, którzy zarejestrowali w LVBET kod promocyjny lub o nim zapomnieli, to Varyfikacja. Jeśli przegrałeś zakład wskutek weryfikacji VAR, zgłoś się do LVBET, a otrzymasz zwrot stawki zakładu. Maksymalna kwota cashbacku wynosi w tym przypadku 100 złotych.

DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE

Obstaw sporty wirtualne w ciągu jednego tygodnia za co najmniej 100 zł, a w nagrodę otrzymasz od LVBET bonus 20 zł. Minimalny kurs przy obstawianiu wynosi 1.50, a promocja odnawia się każdego tygodnia.

GRUBY KUPON

Skorzystaj z gotowej propozycji LVBET i zagraj kupon z kursem podwyższonym nawet o 20%.

LV PUNKTY

Za każde wydane 25 złotych na zakłady na stronie LVBET, otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Kiedy uzbierasz już ich wystarczającą ilość, możesz zamienić 100 punktów lojalnościowych na 5 złotych. Dlatego warto być aktywnym graczem.

Metody płatności: wpłaty i wypłaty

Zakłady bukmacherskie LVBET oferują kilka wygodnych metod płatności. Kwota minimalnego depozytu to 1 złotówka, a wypłaty rozpoczynają się od 10 złotych. Warto dodać, że buk nie pobiera opłat i nie nalicza jakichkolwiek prowizji od transakcji dokonywanych na jego stronie.

Depozyt

Wpłacaj do LVBET za pośrednictwem kart płatniczych, BLIK-a, przelewów czy e-walletów. Minimalny depozyt wynosi 1 zł.

Depozyt Minimalna wpłata

VISA, Mastercard

1 zł

BLIK

1 zł

Przelewy24

1 zł

PayPal

1 zł

Paysafecard

1 zł

Plix

1 zł

Nie zapominaj, żeby otrzymać za LVBET kod promocyjny bonus od 1. i 2. depozytu należy wpłacić co najmniej po 10 złotych za każdym razem, a cashback od 3. depozytu aktywuje się po wpłacie co najmniej 25 złotych.

Wypłata

Buk przetwarza wypłaty przelewami natychmiastowymi i księguje je 24 godziny na dobę. Przekłada się to na to, że wygrane możesz otrzymać na swój rachunek bankowy nawet w kilka czy kilkanaście minut. Z pewnością to zadowala.

Wypłaty Minimalna wypłata

Szybki przelew

10 zł

Przelew zwykły

10 zł

Zanim wypłacisz bonus, musisz spełnić warunki obrotu, a dodatkowo wypłata dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy konta stałego (po weryfikacji tożsamości).

Wsparcie dla klientów

Czat online i adres e-mail działają przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Bukmacher postanowił także uprościć części graczy zadanie, udostępniając bardzo obszerny dział pomocy, zawierający w sobie wiele odpowiedzi na często zadawane przez początkujących graczy pytania.

LVBET aplikacja dla telefonu komórkowego

W zakładach LVBET obstawiać z telefonu możesz na dwa sposoby. Pierwszy to wygodna i funkcjonalna strona mobilna, a drugi, dedykowana lvbet aplikacja bukmacherska dla systemów rodziny Android oraz iOS.

lvbet aplikacja

Lvbet aplikacja ma zdecydowanie więcej zalet, niż strona mobilna. Jedyne, czego jej brakuje to bonus na telefon. Masz za to dostęp do wszystkich opisanych w tekście bonusów, a dodatkowo możesz założyć w niej konto, jeszcze szybciej, niż na komputerze. W LVBET zaloguj się jeszcze łatwiej, wpłacaj bez odkładania telefonu z ręki, aktywuj opcję szybkiego zakładu czy oglądaj mecze na telefonie. To część z najważniejszych zalet aplikacji LVBET.

Najczęściej zadawane pytania o LVBET kod promocyjny

 • Czy jest w LVBET kod promocyjny, jeśli tak, to jaki?

Tak. Nasz kod promocyjny to 20BEST. Aktywuje on najwyższe bonusy LVBET.

 • Jakie jeszcze ma LVBET bonusy dla nowych graczy?

W zakładach bukmacherskich LVBET bonus na start to łącznie 2020 zł, w tym freebet 20 zł bez depozytu..

 • Czy muszę zweryfikować swoje konto dowodem osobistym?

Jeżeli chcesz otrzymać za kod promocji LVBET freebet i mieć możliwość wypłaty wygranych, to tak, musisz się zweryfikować.

 • Jaki jest minimalny depozyt i wypłata wygranej?

Depozyt to 1 zł, a wypłata to 10 zł.

 • Mój LVBET kod promocyjny nie działa, co mam zrobić?

Sprawdź, czy przepisałeś kod poprawnie. Jeśli tak, skontaktuj się z bukmacherem i poinformuj o problemach technicznych. Sugerujemy kontakt przez czat na żywo (24/7).

 • Nie otrzymałem bonusu, co w tej sytuacji?

Na samym początku sprawdź, czy spełniłeś wszystkie wymogi, szczególnie minimalny depozyt. Jeśli tak, ponownie skontaktuj się z obsługą klienta na stronie bukmachera.

Podsumowanie

Możemy polecić grę w LVBET. To bukmacher, który śmiało rzuca wyzwanie najlepszym na polskim rynku hazardowym, a jednym z tego dowodów, są atrakcyjne bonusy na start. LVBET oferuje nowym graczom aż 2020 złotych bonusów powitalnych, w tym darmowy zakład 20 zł za kod promocyjny. Poniżej sprawdzisz największe zalety, ale też minusy bukmachera. Będziesz mógł dzięki temu sam podjąć właściwą decyzję, czy warto tutaj zagrać.