Tromba – Dubiel kursy, typy i zakłady na Fame MMA 16

Walką wieczoru gali Fame MMA 16 będzie pojedynek Tromba vs Dubiel. Kursy wskazują faworyta, a jeżeli chcesz postawić zakłady, warto przeanalizować nasze typy.

Mateusz “Tromba” Trąbka – Marcin Dubiel kursy, typy i zakłady na walkę

Bez dwóch zdań, to jedno z najgoręcej zapowiadających się starć Fame MMA 16. W końcu to walka wieczoru, a naprzeciw siebie staną dwaj byli już członkowie Ekipy Fritza. Zarówno Tromba, jak i Dubiel mają już za sobą walki dla Fame'u, a zatem po części kibice wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Marcin Dubiel ma już za sobą trzy freakowe pojedynki. W debiucie przegrał z Błonskym, później pokonał Alberto, by w ostatniej walce bez limitu czasowego zrewanżować się Błonskyemu. Za Trombą jedna walka. W swoim debiutanckim pojedynku dla organizacji Fame MMA, Mateusz “Tromba” Trąbka pokonał Gimpera.

fame mma 16 typy

Tromba – Dubiel typy bukmacherskie

Jakie więc proponujemy na pojedynek Tronba – Dubiel typy? Stawiany na wygraną Marcina Dubiela. Uważamy ponadto, że walka zakończy się na punkty. Za Dubielem przemawiają warunki fizyczne, większe doświadczenie oraz przede wszystkim niezłomość. Tę ostatnią cechę pokazał w ostatniej walce przeciwko Błonskyemu, kiedy po kilkunastu minutach, skrajnie wyczerpany był w stanie udanie zrewanżować się swojemu rywalowi.

Owszem, Tromba wygrał w debiutanckiej walce z Gimperem, ale tak naprawdę o umiejętnościach tego drugiego nie można za wiele powiedzieć. Dla Tromby walka z Dubielem będzie prawdziwą weryfikacją. I uważamy, że jej nie przejdzie. Dubiel korzystając z lepszych warunków i swojego doświadczenia, powinien celnie punktować rywala, a także na dole, wszystko wskazuje na to, że będzie miał istotną przewagę.

Obstaw tutaj

Tromba – Dubiel kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przychylają się do naszych typów, co można sprawdzić, spoglądając na Tromba – Dubiel kursy. Faworytem Betclic, a więc oficjalnego partnera Fame MMA 16 jest Marcin Dubiel. Poniżej dokładnie sprawdzisz, jakie są na Tromba – Dubiel kursy, a także oferty na inne walki podczas Fame MMA 16.

Fame MMA 16 kursy 1 2

Mateusz "Tromba" Trąbka - Marcin Dubiel

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Wiejski Koks - Bóg Estetyki

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Dariusz Lew Kaźmierczuk - Filip Filipek Marcinek

4.25

Obstaw tutaj

1.15

Obstaw tutaj

Marta "Martirenti" Rentel - Wiki Jaroniewska

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Szymon "Szymool" Besser  -Dawid "Dzinold" Rzeźnik 

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj

"Matt Meknife" - Krystian "Krycha" Wilczak

2.45

Obstaw tutaj

1.45

Obstaw tutaj

Jacek "Muran" Murański - Robert "Sutonator" Pasut

2.75

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Patryk "Bandura" Bandurski - Alan Kwieciński

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Patryk "Patrykos" Domke - Adrian "Polak" Polański 

3.50

Obstaw tutaj

1.22

Obstaw tutaj

Mariusz "Hejter" Słoński - Amadeusz "Ferrari" Roślik

5.25

Obstaw tutaj

1.10

Obstaw tutaj

Gdzie stawiać na Tromba – Dubiel zakłady bukmacherskie?

Jeżeli chcesz stawiać na walkę Tromba – Dubiel zakłady, wybierz bukmachera Betclic. To jedyne legalne miejsce, a zarazem oficjalny partner Fame'u, który posiada atrakcyjną ofertę, kursy i bonusy dla graczy za Betclic kod promocyjny.

Obstaw tutaj