Tybori – Zadyma kursy, typy i zakłady na Fame MMA 19

Obaj zawodnicy dali się poznać jako postacie, którzy dostarczają efektownych pojedynków. Tybori – Zadyma kursy, które oferują bukmacherzy są bardzo wyrównane co zwiastuje, że na gali Fame MMA 19 powinniśmy być świadkami wyrównanego pojedynku. Zapraszamy Was na analizę tego starcia. Poznajcie typy bukmacherski.

Tybori - Zadyma typy

Wygrana Tyboriego

1.80

Wygrana Zadymy

1.84

Więcej kursów na walkę

Piotr Tybori Tyburski – Tomasz Zadyma Gromadzki typy i kursy (02.09.2023)

Jak już wspominaliśmy wcześniej, analitycy bukmacherscy mają problem ze wskazaniem zdecydowanego faworyta w nadchodzącym pojedynku. Świadczą o tym również Tybori – Zadyma kursy, który znajdziecie w tabeli poniżej. Jak widać, szanse na zwycięstwo w walce są rozłożone po równo, ponadto należy spodziewać się pojedynku na pełnym dystansie choć zakończenie przed czasem nie jest wykluczone. Czy faktycznie tak będzie jak prognozują bukmacherzy? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w poniższej analizie.

Tybori – Zadyma typy naszym okiem

Pomimo trudności ze wskazaniem faworyta w tej walce, podejmiemy się tego zadania. Nasze Tybori – Zadyma typy będą dotyczyć wytypowania zwycięzcy walki oraz prognozujemy również, że walka potrwa pełen dystans. Walka odbędzie się na zasadach MMA co powinno faworyzować Tyburskiego, który będzie miał lepsze warunki fizyczne. Naszym faworytem jest jednak Zadyma.

Oba kursy, który Wam proponują posiadają atrakcyjny mnożnik. Nasze Tybori – Zadyma kursy zakładają wygraną byłego boksera, najprawdopodobniej będzie to miało miejsce po wskazaniu sędziów, dlatego też idziemy w stronę tego, ze walka potrwa pełen dystans. Jest to również zabezpieczenie na wypadek gdyby Tyburski podszedł do walki dobrze taktycznie i był w stanie zapewnić sobie zwycięstwo za pomocą zapasów o czym opowiemy poniżej.

Tybori - Zadyma typy

Tybori – Zadyma kurs na Piotra Tyburskiego

Tyburski ma za sobą dotychczas jeden pojedynek na galach freak fightowych co na pewno nie pomoże mu w walce z Gromadzkim, który dysponuje dużo większym bagażem doświadczeń. Jego debiut był starciem właśnie z nadchodzącym rywalem. Tybori zremisował wtedy po decyzji sędziów. Pojedynek miał ciekawy przebieg, który naszym zdaniem może się powtórzyć. Tybori dobrze spisywał się w początkowej fazie pojedynku kiedy swoimi warunkami fizycznymi sprawiał trudności rywalami. Niestety, w drugiej fazie walki zawiodła go kondycja i rywal zaczął przejmować stery pojedynku. Bukmacherzy spodziewają się, że tym razem Tyboriemu wystarczy tlenu. Kurs na jego wygraną to 1.75.

Tybori – Zadyma kurs na Tomasza Zadymę Gromadzkiego

Zadyma to zawodnik, który dopiero raczkuje w formule MMA. Miał spore problemy w walce z Alanem Kwiecińskim, który nie prezentuje wysokiego poziomu sportowego. Jednakże jest to zawodnik, który posiada szereg innych atutów, które w naszej opinii dadzą mu zwycięstwo. Zadyma walczy na ciągłej presji zadając sporo ciosów rękami. Wiele z nich jest kierowanych na korpus co przy problemach kondycyjnych Tyburskiego powinno być zabójczą bronią. Spodziewamy się, że pierwsza runda będzie wyrównana ale potem szala pojedynku zacznie przechylać się w stronę Gromadzkiego i zapewni on sobie wygraną na kartach punktowych. W związku z tym, kurs 1.9 na jego wygraną wygląda atrakcyjnie.

Fame MMA 19 typy na pozostałe walki

Sprawdź typy na pozostałe walki Fame MMA 19. Kliknij w interesujący Cię pojedynek.

Gdzie obstawiać Fame MMA 19? Typy wykorzystasz w Betclic

Zarejestruj w Betclic Fame MMA kod promocyjny: BETPLMAX, a otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. To oznacza, że jeżeli nie trafisz pierwszego zakładu, dostaniesz zwrot stawki. Betclic jest jedynym bukmacherem, gdzie można obstawiać Fame MMA 19 zakłady.

Fame mma Betclic

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Tybori vs Zadyma

  • Kiedy Tybori – Zadyma?
    W sobotę, 02.09.2023.
  • Jakie są na Tybori – Zadyma kursy?
    Minimalny faworytem jest Tybori. Kurs na jego wygraną to 1.75. Przy nazwisku Zadymy znajdziemy mnożnik 1.90.
  • Gdzie znaleźć Tybori – Zadyma typy?
    W artykule na naszej stronie.