Wrzosek – Szeliga kursy, typy i zakłady na Fame MMA 17

Wiele będzie się działo podczas Fame MMA 17, a bez wątpienia walka Wrzosek vs Szeliga jest tą, która wzbudza szczególny apetyt wśród kibiców freakfightów. Sprawdź więc na Wrzosek – Szeliga typy, kursy i zakłady bukmacherskie.

Wrzosek – Szeliga typy, kursy i zakłady na walkę

Kiedy dochodzi do walki dwóch, aż tak bardzo skonfliktowanych ze sobą osób, trudno opisywać nadchodzący pojedynek innymi słowami, niż ogromne emocje. Miejmy nadzieję, że to zaserwują nam właśnie Marcin Wrzosek i Piotr Szeliga. Polish Zombie to były mistrz KSW, który doskonale odnajduje się w świecie freakfightów, gdzie przecież stoczył już walki z Kasjo, Kałuskim czy Gollingiem. Co ciekawe, ani razu we freakach Wrzosek nie walczył jeszcze na zasadach, które doskonale zna, a więc mma. Podobnie będzie podczas walki Wrzosek vs Szeli, która odbędzie się na zasadach K1. Teoretycznie powinno to predysponować Piotra Szeligę, który podczas Fame MMA 13 pokonał Gabriela Al-Sulwiego właśnie w pojedynku kickboxerskim. Jak będzie tym razem? Zobacz nasze na Wrzosek – Szeliga typy i analizę walki.

Wrzosek vs Szeliga typy bukmacherskie

Przewidujemy, że walka zakończy się wygraną Marcina Wrzoska. Ten pokazał już, że potrafi wychodzić z własnej strefy komfortu i walczyć poza regułami mma. Marcin Wrzosek powinien wnieść do klatki nie tylko większe doświadczenie (blisko 30 walk), lepsze umiejętności, ale też przygotowanie kondycyjne, które nie jest mocną stroną Piotra Szeligi. Owszem, rozpatrując walkę Marcin Polish Zombie – Piotr Szeli Szeliga trudno nie zauważyć, że Szeli ma lepsze warunki fizyczne, ale do tej pory, nie potrafił z nich zrobić przewagi w swoich walkach. Uważamy Marcina Wrzoska za inteligentnego zawodnika, który powinien znaleźć odpowiednią taktykę, która pozwoli mu wykorzystać pełnię swoich możliwości i pokonać Szeligę.

wrzosek szeliga typy

Wrzosek vs Szeliga kursy bukmacherskie

Podobnie, co nasze typowanie, wyglądają na walkę Wrzosek – Szeliga kursy bukmacherskie. Betclic wyraźnie stawia na Polish Zombie w walce z Szelim.

Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga zakłady bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy juz, walkę Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga, a więc Polish Zombie vs Szeli możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich Betclic. Znajdziesz tam kompletną ofertę zakładów na Fame MMA 17.

Obstaw tutaj

Fame MMA 17 kursy bukmacherskie

Fame MMA 17 kursy 1 2

Ferrari - Łaszczyk

1.90

Obstaw tutaj

1.75

Obstaw tutaj

Tańcula - Wiewiór

2.10

Obstaw tutaj

1.60

Obstaw tutaj

Wrzosek - Szeliga

1.15

Obstaw tutaj

4.25

Obstaw tutaj

Filipek - Karaś

1.90

Obstaw tutaj

1.75

Obstaw tutaj

Karolek - Mandzio

1.70

Obstaw tutaj

1.95

Obstaw tutaj

Czarmagedon - Gimper

2.75

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Wac Toja - Fabijański

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Boxdel - Jóźwiak

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Sheeya - Wiki

1.42

Obstaw tutaj

2.50

Obstaw tutaj