Alcaraz – Miedwiediew typy, kursy, kiedy, o której i gdzie oglądać finał Indian Wells 2023?

Nie ma dużego zaskoczenia, jeżeli chodzi o obsadę finału Indian Wells 2023. Carlos Alcaraz i Danił Miedwiediew od początku uważani byli bowiem za głównych faworytów imprezy w Kalifornii. Sprawdź na Alcaraz – Miedwiediew typy i kursy bukmacherskie.

Carlos Alcaraz – Danił Miedwiediew typy i kursy (19.03.2023)

Wiemy już kiedy finał Indian Wells 2023 w grze pojedynczej mężczyzn. Starcie Alcaraz – Miedwiediew powinno rozpocząć się około północy, 19 marca 2023 roku czasu polskiego.

Na finał Indian Wells 2023 Alcaraz – Miedwiediew typy są mocno podzielone. Raz, że bukmacherzy wystawili zbliżone kursy na obu tenisistów. Dwa, nawet eksperci spierają się, kto wygra turniej w Kalifornii.

Miami Open 2023 Wszystko dlatego, że obaj – choć mieli swoje problemy – prezentują wyborną formę. Dla Carlosa Alcaraza Indian Wells 2023 finał będzie trzecim finałem z rzędu. Wcześniej wygrał w Buenos Aires i przegrał w Rio de Janeiro. Danił Miedwiediew wygrał swój ostatni turniej w Dubaju a wcześniej także w Rotterdamie.

Jesteśmy pewni, że emocji nie zabraknie. Do tej pory Alcaraz i Miedwiediew grali przeciwko sobie raz. Na Wimbledonie w 2021 roku Rosjanin wygrał 3:0. Teraz jesteśmy jednak przekonani, że czeka nas wyrównana walka. Więcej argumentów znajdujemy jednak po stronie Hiszpana. Uważamy, że Alcaraz wygra Indian Wells 2023, ale będzie potrzebował do tego trzech setów.

Kiedy finał Indian Wells 2023? Alcaraz – Miedwiediew o której godzinie?

Finał Indian Wells 19 marca 2023 roku, około 24:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać finał Indian Wells 2023? Alcaraz – Miedwiediew transmisja i stream online

Z meczu Alcaraz – Miedwiediew stream online za darmo w Betclic. Transmisja telewizyjna na Polsacie Sport.

Oglądaj tutaj