Alcaraz – Sinner typy i kursy, gdzie obejrzeć transmisję Indian Wells 2023?

Carlos Alcaraz i Jannik Sinner powalczą o finał Indian Wells 2023. Sprawdź kiedy grają, gdzie oglądać i jakie mamy na mecz Alcaraz – Sinner typy bukmacherskie.

Carlos Alcaraz – Jannik Sinner typy i kursy (18.03.2023)

Przed nami szalenie interesujący mecz w półfinale Indian Wells 2023. Kto go wygra? Nie jest to takie oczywiste, bowiem zarówno Carlos Alcaraz, jak i Jannik Sinner dobrze sobie poczynają w Kalifornii. Owszem, Hiszpan, klasyfikowany na drugim miejscu w rankingu ATP, nie stracił jeszcze seta, a w ćwierćfinale 2:0 ograł Felixa Augera-Aliassime (6:4, 6:4). Jednak i Jannik Sinner ma na koncie celne skalpy, w tym ogranie Taylora Fritza w ćwierćfinale (6:4, 4:6, 6:4).

Alcaraz - Sinner typy

Warto jednak zauważyć, że dotychczasowa rywalizacja Alcaraza z Sinnerem była niezwykle zacięta. Grali między innymi w zeszłym roku na US Open, gdzie do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było pięć setów i… ponad 5 godzin gry! W każdym z trzech ostatnich bezpośrednich meczów obaj zdobywali sety, a także w 4 z 5 wszystkich bezpośrednich starć. Wobec tego i wobec aktualnej formy Hiszpana i Włocha, uważamy, że i tym razem szykują nam wyrównane, trzysetowe widowisko. Warto też postawić zakłady, że Sinner zagra więcej asów. Jest to jego mocnym atutem, a Alcaraz, cóż, dotychczas w czym, jak w czym, ale w tej materii nie brylował aż tak bardzo.

Kiedy i o której Alcaraz – Sinner? Gdzie oglądać transmisję Indian Wells 2023?

Mecz półfinałowy zaplanowano na 18 marca 2023 roku. Z Alcaraz – Sinner transmisja w STS. Wymagana jest rejestracja konta.

Oglądaj tutaj