Fręch – Graczewa typy, kiedy i o której, gdzie oglądać mecz Miami Open 2023?

Magdalena Fręch skorzystała z szansy i jako szczęśliwa przegrana, pokonała w drugiej rundzie Miami Open 2023 Erikę Andrejewą. Teraz Polka zagra przeciwko Wawrarze Graczewej. Poziom trudności rośnie, ale liczymy na dobry mecz. Sprawdź, kiedy gra Fręch, jakie mamy na Fręch – Graczewa typy oraz gdzie oglądać transmisję spotkania.

Magdalena Fręch – Wawrara Graczewa typy i kursy (26.03.2023)

Polka już miała pakować się do domu, a niespodziewanie, wskutek wycofania się Chinki Zhang otrzymała szansę gry w drabince głównej Miami Open 2023 i to od razu od drugiej rundy. Magdalena Fręch doskonale wykorzystała okazję i w trzech setach pokonała Erikę Andrejewą. Co ciekawe, Polka wróciła do gry ze stanu 4:6 w pierwszym secie, wygrywając kolejne partie po 6:1.

Fręch - Graczewa typy

Teraz przed Magdaleną Fręch kolejne wyzwanie na Miami Open 2023. Nasza utalentowana tenisistka w trzeciej rundzie zagra z Wawrarą Graczewą. To kolejna Rosjanka. Najbliższa rywalka Fręch klasyfikowana jest na 54. miejscu rankingu WTA, a w drugiej rundzie turnieju Miami Open 2023 sprawiła ogromną sensację, eliminując Tunezyjkę Ons Jabeur 6:2, 6:2, po godzinie i siedmiu minutach gry.

Warto dodać, że Magdalena Fręch jest czwartą Polką, która awansowała minimum do trzeciej rundy Miami Open 2023. Już napisała piękną historię i liczymy, że z Graczewą zagra na swoim najwyższym poziomie. Czy to możliwe, żeby wygrała? Jak najbardziej. My jednak uważamy, że na mecz Fręch – Graczewa typy, które warto zagrać to fakt, że Fręch wygra przynajmniej jednego seta oraz w meczu zobaczymy trzy sety. Kto wygra? Sprawa wydaje się być otwarta, ale Graczewa po pokonaniu Jabeur urosła do rangi zdecydowanej faworytki tego meczu.

Co ciekawe, Fręch nie miała jeszcze okazji zagrać przeciwko Graczewej. Będzie to ich pierwszy bezpośredni mecz i od razu o tak dużą stawkę.

Kiedy gra Fręch z Graczewą? O której godzinie mecz?

Mecz Fręch – Graczewa zaplanowano na najbliższą niedzielę, 26 marca 2023 roku. Początek około godziny 17 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Fręch – Graczewa? Transmisja na żywo

Mecz Fręch – Graczewa zostanie pokazany na Canal+ Sport. Ponadto, darmowa transmisja online dostępna będzie między innymi w serwisie Fortuna. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja konta.

Oglądaj tutaj