Hurkacz – Bonzi typy, kiedy, o której i gdzie oglądać finał ATP Marsylia 2023?

Hubert Hurkacz pokonał Alexandra Bublika i awansował do finału ATP Marsylia 2023. Finał już w niedzielę, a rywalem Polaka będzie Benjamin Bonzi. Zobacz kiedy gra Hurkacz, o której, gdzie oglądać finał i jakie są nasze typy.

Hubert Hurkacz – Benjamin Bonzi typy i kursy na finał ATP Marsylia 2023

Hubert Hurkacz serwuje nam podczas ATP w Marsylii sinusoidę emocji. Najważniejsze jest jednak to, że Polak awansował do finału i stanie przed szansą wygrania pierwszego w tym sezonie turnieju. Rywalem Hurkacza w finale będzie reprezentant gospodarzy, Benjamin Bonzi. Francuz zajmuje w rankingu ATP 60. miejsce, więc naturalnie, to Polak będzie faworytem.

Hurkacz - Bonzi typy

Hurkacz rozpoczął turniej w Marsylii od wygranej ze Szwajcarem Riedim 2:1, choć musiał odrabiać straty z pierwszego seta. W drugim meczu Hubi pokonał Ymera 2:1, a w trzecim 2:0 rozprawił się z Alexandrem Bublikiem. Po pierwszym dobrym secie, w drugim Hurkacz zgubił koncentrację i musiał kończyć mecz w tie-breaku.

Jego rywal, Benjamin Bonzi rozpoczął zmagania na ATP Marsylia 2023 od wygranej z van Assche, później pokonał Cressy'ego (Amerykanin jako jedyny urwał Francuzowi seta), następnie De Minaura i w półfinale swojego rodaka, Filsa.

Stawiamy na Hurkacz – Bonzi typy na wygraną Polaka 2:0. Hurkacz jest zdecydowanie lepszym tenisistą i jeżeli nie zabraknie mu koncentracji, to powinien zdecydowanie wygrać ten mecz, stosunkiem setów właśnie 2:0. Na to też liczymy.

Co ciekawe, Hubert Hurkacz i Benjamin Bonzi spotkali się już raz na korcie. Ich jedyny jak dotąd mecz miał miejsce w 2018 roku na Challengerze w Breście. Hurkacz wygrał 2:0 (6:2, 7:6(2)). Nie ma co jednak ukrywać, że przed prawie pięcioma laty, Hurkacz nie grał jeszcze na takim poziomie, co obecnie. Aktualnie różnica umiejętności zdecydowanie przemawia na korzyść Polaka i liczymy, że będzie to widać podczas niedzielnego finału.

Kiedy gra Hurkacz z Bonzim w finale ATP w Marsylii?

Kiedy finał ATP Marsylia 2023, Hurkacz – Bonzi? O której? Mecz już w niedzielę, 26 lutego 2023 roku, o godzinie 14:00.

Gdzie oglądać Hurkacz – Bonzi? Transmisja finału ATP Marsylia 2023

Transmisja Hurkacz – Bonzi w finale ATP w Marsylii na Polsacie Sport. Ponadto, darmowa transmisja online na stronie Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta.

Oglądaj tutaj