Hurkacz – Bublik typy, kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję z United Cup?

Zobacz, jakie przygotowaliśmy na mecz Hurkacz – Bublik typy. Dowiedz się także, kiedy gra Hurkacz, o której początek meczu i gdzie oglądać transmisję na żywo. Liczymy na spore emocje w związku z kolejną częścią United Cup 2022!

Hubert Hurkacz – Aleksandr Bublik typy i kursy (01.01.2023)

Hurkacz nie zawojuje Sylwestrowej nocy, bowiem już w Nowy Rok od rana czeka go mecz w ramach United Cup z Aleksandrem Bublikiem. To część rywalizacji Polska – Kazachstan. Liczymy, że Hubi pójdzie w ślady Igi Świątek, która bardzo pewnie pokonała Julię Putincewą.

W naszym odczuciu, Hubert Hurkacz ma po swojej stronie wszelkie argumenty, żeby pokonać Kazacha. Zacznijmy od tego, że Polak rywalizował ostatnio w Diriyah Tennis Cup. W singlu odpadł w ćwierćfinale, przegrywając z Taylorem Fritzem, ale w grze podwójnej, w parze ze Szwajcarem Strickerem okazali się najlepsi. To pokazuje, że forma Hubiego zwyżkuje. Tego samego nie można napisać o Bubliku. Kazach ma passę trzech porażek z rzędu. Z jednej strony to nienajlepiej świadczy o jego formie. Z drugiej jednak, za wszelką cenę będzie chciał się przełamać. Liczymy na ciekawy mecz Hurkacz – Bublik.

My stawiamy zakłady na wygraną Huberta Hurkacza oraz fakt, że Polak wygra 2:0. Skąd takie na Hurkacz – Bublik typy? Przeanalizowaliśmy nie tylko profil i umiejętności obu tenisistów, ostatnie wyniki, ale też historię bezpośredniej rywalizacji. Hurkacz wygrał z Bublikiem 3 z 4 meczów, w tym trzy ostatnie i mało tego, w żadnym z nich nie stracił nawet jednego seta.

Bezpośrednie mecze Hurkacz – Bublik

  • Bublik – Hurkacz 0:2 (Astana 2022)
  • Hurkacz – Bublik 2:0 (Dubaj 2022)
  • Hurkacz – Bublik 3:0 (Wimbledon 2021)

Trzy ostatnie bezpośrednie mecze i trzy wygrane Hurkacza. Wymowne, prawda?

Kiedy gra Hurkacz? O której mecz z Bublikiem na United Cup?

Mecz United Cup, Hurkacz – Bublik zostanie rozegrany w Nowy Rok, 1 stycznia 2023 roku. O której godzinie gra Hurkacz? Początek około 8:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Bublik? Transmisja na żywo

Z meczu Hurkacz – Bublik transmisja na TVP Sport. Dodatkowo stream online na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. We wszystkich tych miejscach transmisja meczu United Cup będzie darmowa.