Hurkacz – Riedi typy, kiedy, o której, gdzie oglądać ATP Marsylia 2023?

Po nieudanej przygodzie z ATP w Rotterdamie, Hubert Hurkacz przeniósł się do Marsylii. Jest najwyżej rozstawionym tenisistą w stawce, a zmagania rozpocznie od drugiej rundy. Kiedy gra Hurkacz? Z kim? Jego rywal to Leandro Riedi. Sprawdź nasze typy i gdzie oglądać transmisję.

Hubert Hurkacz – Leandro Riedi typy i kursy (23.02.2023)

Hubert Hurkacz w drugiej rundzie ATP Marsylia 2023 zagra z Leandro Riedim. Szwajcar wygrał juniorski Australian Open 2020 w grze podwójnej, a w singlu nie notował do tej pory większych sukcesów. 133. miejsce w rankingu ATP mówi samo za siebie. Riedi nigdy nie osiągnął nawet finału w turnieju rangi ATP, stąd Hubert Hurkacz będzie zdecydowanym faworytem nadchodzącego meczu.

Hurkacz - Riedi typy

Hubi przystąpi do rywalizacji w Marsylii podrażniony porażką z Grigorem Dimitrowem podczas turnieju w Rotterdamie. Polakowi nie udało się podtrzymać dobrej dyspozycji z Australian Open i teraz, spróbuje wrócić na właściwe tory. Rywal jest ku temu idealny, bo przy dobrej formie Hurkacza, Riedi powinien pozwolić się rozpędzić Polakowi i nabrać pewności siebie. Dodajmy, że Leandro Riedi w pierwszej rundzie turnieju w Marsylii pokonał zawodnika gospodarzy, Artura Rinderknecha 6:3, 6:4. Hurkacz to jednak poziom wyżej i uważamy za zasadne na mecz Hurkacz – Riedi typy na pewną wygraną Polaka bez straty seta.

Kiedy gra Hurkacz z Riedim? Godzina meczu

Mecz Hurkacz – Riedi już w czwartek, 23 lutego 2023 roku. Spotkanie nie przed godziną 13:30 czasu polskiego. Hurkacz zagra drugi mecz od 11:30.

Gdzie oglądać Hurkacz – Riedi? Transmisja meczu

Transmisja na Polsat Sport, a darmowy stream online do oglądania zarówno na komputerze, jak i telefonie, u bukmachera Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta.

Oglądaj tutaj