Hurkacz – Thiem typy, kiedy, o której, gdzie obejrzeć mecz? ATP Metz 2022

Wiemy już, kiedy gra Hurkacz mecz na ATP Metz 2022. Polak w pierwszej rundzie dostał wolny los, a w drugiej zagra przeciwko Austriakowi, Dominicowi Thiemowi.

Hurkacz – Thiem typy, kursy i zakłady bukmacherskie (22.09.2022)

Tradycyjnie już, zadbaliśmy o prognozy przedmeczowe. Sprawdź więc nasze na Hurkacz – Thiem typy i analizę meczu.

hurkacz thiem typy

Hubert Hurkacz obroni tytuł ATP w Metz?

Jak dobrze każdy kibic tenisa wie, przed rokiem Hubert Hurkacz okazał się najlepszy podczas halowego turnieju ATP Metz. W tym roku przystępuje do imprezy z olbrzymimi nadziejami, a przede wszystkim, z chęcią poprawy ostatnich wyników. Odpadnięcie w drugiej rundzie US Open, czy pożegnanie się z turniejem w Cincinnati w pierwszej rundzie były wynikami sporo poniżej oczekiwań. Zwłaszcza, że wcześniej Hubi dotarł do finału w Montrealu. Czas zatem przypomnieć sobie swój najlepszy tenis.

Na ATP Metz Hubert Hurkacz jest drugim, po Danile Miedwiediewie, rozstawionym tenisistą. Jego najbliższy rywal, Dominic Thiem, zajmuje w światowym rankingu 182. miejsce i naturalnie, to Polak będzie faworytem. Stawiamy na Hurkacz – Thiem typy na wygraną Hubiego. Mamy na uwadze zdecydowanie większy potencjał po stronie Polaka oraz to, że wygrał rok temu w Metz. Lubi więc ten kort.

Poza tym historia bezpośrednich pojedynków Thiem – Hurkacz także wskazuje na reprezentanta Polski. Hurkacz wygrał dwa, do tej pory rozegrane bezpośrednie mecze przeciwko Austriakowi. Nieco odważniejszym typerom, polecamy zagrać na wynik 2:0 dla Hurkacza.

Dominic Thiem w pierwszej rundzie ATP w Metz pokonał Francuza Gasqueta. I nie była to łatwa przeprawa. O ile pierwszy set, Austriak wygrał gładko do 3, to w drugim, konieczny był tie-break. Mecz trwał blisko dwie godziny i szczerze powiedziawszy, Thiem nie zachwycił na tyle, by można było zdejmować czapki z głów.

Bezpośrednie mecze Thiem – Hurkacz

  • Thiem – Hurkacz 1:2 (ATP Cup 2020)
  • Thiem – Hurkacz 0:2 (Miami 2019)

Oba mecze miały miejsce już dość dawno temu, ale zauważmy, że grali na kortach twardych, a więc na takim, na jakim przyjdzie im rywalizować w ATP Metz. Uważamy, że od 2019 czy 2020 roku, Hubert Hurkacz zdecydowanie się rozwinął, a Thiem jest obecnie o jedną półkę niżej, jeżeli porównamy umiejętności “na papierze”.

Gdzie oglądać Hurkacz – Thiem? Kiedy, o której grają?

Z meczu Hurkacz – Thiem transmisja online na poniższych stronach. Prawdopodobnie mecz będzie pokazywany także na jednym z kanałów grupy Polsat – Polsat Sport bądź Polsat Sport Extra. O której Hurkacz – Thiem? Kiedy? Już w czwartek 22 września, około 16:00. Będzie to drugie spotkanie na korcie, podczas sesji rozpoczynającej się o godzinie 14:00.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Tenis za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

Aplikacja Superbet Android

Darmowe transmisje w Superbet.