Hurkacz – Tsitsipas typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (ATP Cincinnati 2023)

Hubi pokonał jak dotąd dwóch przeciwników w turnieju na kortach twardych w Cincinnati. W trzecim meczu poprzeczka może być zawieszona wysoko. Sprawdź Hurkacz – Tsitsipas typy przed pojedynkiem o awans do ćwierćfinału turnieju.

Hubert Hurkacz – Stefanos Tsitsipas typy i kursy (17.08.2023)

Hubert Hurkacz przystąpi do meczu z czwartym tenisistą rankingu ATP po zwycięstwach w Cincinnati z Thanasim Kokkinakisem oraz Borną Coriciem. W obu pojedynkach potrzebował trzech setów na wyeliminowanie przeciwnika. W rywalizacji z Chorwatem poprawił niekorzystny bilans spotkań i poradził sobie pomimo niepowodzenia w pierwszej partii. W ten sposób awansował do trzeciej rundy turnieju w Stanach Zjednoczonych i ma szansę na wejście do ćwierćfinału.

Hurkacz - Tsitsipas typy
Icon Sport

Konfrontacja ze Stefanosem Tsitsipasem będzie kolejnym poważnym sprawdzianem dla Huberta Hurkacza przed wielkoszlemowym US Open. W poprzednim tygodniu Polak poniósł porażkę z Carlosem Alcarazem, który jest liderem rankingu ATP. Faworytem w czwartek będzie tenisista z południa Europy. Nasze Hurkacz – Tsitsipas typy, to również zwycięstwo Greka.

Hubert Hurkacz rozegrał w przeszłości 10 meczów ze Stefanosem Tsitsipasem, więc historia ich rywalizacji jest już całkiem długa. Polak odniósł dwa zwycięstwa i poniósł osiem porażek. W przeszłości tenisiści stoczyli siedem trzysetowych pojedynków i do żadnego z nich nie doszło w turnieju wielkoszlemowym. Dlatego typujemy, że również w meczu w Cincinnati obaj zawodnicy wygrają minimum jedną partię.

Kiedy gra Hurkacz z Tsitsipasem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz zaprezentuje się po raz trzeci na korcie twardym w Cincinnati w czwartek, 17 sierpnia, około godziny 19:00 czasu polskiego. Rywalizacja Polaka z Grekiem to jedno z ciekawszych wydarzeń dnia w turnieju.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Tsitsipas? Transmisja

Trzeci mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Cincinnati można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

Oglądaj tutaj