Hurkacz – Wawrinka typy, kiedy, o której godzinie, gdzie oglądać transmisję United Cup?

Czas na trzecią część meczu Polska – Szwajcaria, którą będzie pojedynek Huberta Hurkacza ze Stanem Wawrinką. Liczymy na zwycięstwo Hubiego, które pozwoli nam myśleć o awansie do meczu decydującego o udziale w półfinale United Cup. Zobacz nasze na Hurkacz – Wawrinka typy.

Hubert Hurkacz – Stan Wawrinka typy, kursy i zakłady (03.01.2023)

Przed Hubertem Hurkaczem niezwykle ważny mecz. Jeśli wygra z Wawrinką, zrobimy mały kroczek w kierunku awansu do kolejnej rundy. Jeśli przegra, nasza sytuacja się skomplikuje. Liczymy więc na Huberta Hurkacza w meczu przeciwko, nie bójmy się tego napisać, legendzie światowego tenisa.

Hurkacz - Wawrinka typy

Stan Wawrinka to legenda tenisa, ale też trzeba przyznać, że Szwajcar najlepsze lata gry ma za sobą. Próbuje wrócić na najwyższy poziom, ale póki co plasuje się na odległym, jak na jego możliwości, 148. miejscu rankingu ATP. Wawrinka na pewno jednak nie zapomniał, jak grać i miewa przebłyski, gdzie dobre mecze przeplata słabymi. Można tu znaleźć pewne odniesienie do dyspozycji Hurkacza, który w ostatnim czasie również balansuje na granicy formy i pod nią.

Jakie mamy więc na Hurkacz – Wawrinka typy bukmacherskie? Hurkacz po ciężkim meczu pokonał ostatnio Bublika 2:1, a Stan Wawrinka z Kazachem wygrał 2:0. Mecz jednak meczowi nierówny i absolutnie nie zestawiamy tych spotkań, granych w róznych okolicznościach ze sobą.

Uważamy, że Hurkacz jest lepszym tenisistą, dysponuje szerszym wachlarzem możliwości. Jeśli głowa “dojedzie”, to powinien ograć Wawrinkę. Uważamy, że to będzie zacięty mecz, a forma fizyczna i kondycja jest po stronie Hurkacza, który pokusimy się o stwierdzenie, że rozstrzygnie to w trzech setach.

Bezpośrednie mecze Hurkacz – Wawrinka

Do tej pory Hubert Hurkacz i Stan Wawrinka nie grali jeszcze przeciwko sobie.

Kiedy gra Hurkacz z Wawrinką? O której mecz United Cup?

Mecz Hurkacz – Wawrinka zaplanowano na wtorek, 3 stycznia 2023 roku, o godzinie 7:30 czasu polskiego. Jazda Hubi!

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Wawrinka? Transmisja na żywo

Jeżeli chcesz oglądać mecz Hurkacz – Wawrinka, transmisja na żywo będzie dostępna na TVP Sport. Jeżeli zaś chodzi o stream online za darmo, znajdziesz go między innymi w zakładach bukmacherskich Betclic. Wymagana jest rejestracja darmowego konta gracza.

Oglądaj tutaj