Linette / McNally – Aoyama / Shibahara typy, kiedy, o której i gdzie oglądać debel Indian Wells 2023?

Wiemy kiedy debel Linette / McNally – Aoyama / Shibahara. Zapowiedź, typy i kursy bukmacherskie na ten pojedynek znajdziesz poniżej. Dowiesz się także, gdzie oglądać transmisję.

Linette / McNally – Aoyama / Shibahara typy i kursy (15.03.2023)

Magda Linette bardzo szybko odpadła z gry pojedynczej Indian Wells 2023, bowiem już w drugiej rundzie. Polka kontynuuje jednak zmagania w grze podwójnej. Debel Linette / McNally wygrał już dwa mecze i przed nim ćwierćfinałowy pojedynek przeciwko parze Aoyama / Shibahara.

Linette / McNally - Aoyama / Shibahara typy

Zdaniem bukmacherów, Linette i McNally są minimalnymi faworytkami. Polsko-amerykańska para gra ze sobą po raz pierwszy w karierze. W pierwszej rundzie Linette z McNally wyeliminowały Rosolską i Niculescu. W drugiej okazały się lepsze od Krawczyk/Schuurs, co zostało przyjęte jako pewnego rodzaju  niespodzianka. Teraz skala trudności wędruje nieco wyżej, bowiem Aoyama / Shibahara grają ze sobą już od dłuższego czasu. Na Australian Open w tym roku dotarły chociażby do półfinału. Liczymy jednak, że Magda i Caty wygrają. Stawką meczu jest półfinał Indian Wells 2023.

Kiedy gra Linette? Debel Linette / McNally – Aoyama / Shibahara

Mecz Linette / McNally – Aoyama / Shibahara zaplanowano na 15 marca 2023 roku. Jego początek około 22:30.

Gdzie oglądać Linette / McNally – Aoyama / Shibahara – transmisja

Z meczu Linette / McNally – Aoyama / Shibahara stream online na stronie Betclic. Zarejestruj się i oglądaj Linette w deblu za darmo.

Oglądaj tutaj