Linette – Osorio typy, kiedy, o której, gdzie oglądać WTA Merida 2023?

Magda Linette rozpoczyna turniej WTA Merida 2023. Linette na sam początek zagra z Camilą Osorio. Kiedy gra Linette, o której i gdzie oglądać? Sprawdź te informacje oraz typy w naszym tekście.

Magda Linette – Camila Osorio typy i kursy WTA Merida 2023

Magda Linette wraca na kort po życiowym sukcesie w Australian Open. W Melbourne Polka osiągnęła półfinał. Na początek turnieju WTA w Meridzie zagra przeciwko Camilii Osorio. 21-letnia Kolumbijka to 61. rakieta świata. Osorio grała przeciwko Świątek na AO 2023 i przegrała 2:6, 3:6. Ostatnio rywalizowała w Lyonie, gdzie w półfinale przegrała z Caroline Garcią 2:6, 2:6.

Linette - Osorio typy

Jest to z pewnością rywalka, na która Magda Linette musi uważać. Niemniej jednak to Polka jest faworytką i liczymy, że doświadczeniem i różnicą umiejętności wygra gładko ten mecz. Poznanianka będzie chciała się zrewanżować, bowiem w 2021 roku w Charleston mecz Linette – Osorio zakończył się wygraną Kolumbijki. Panie grały wówczas trzy sety i 2 godziny 13 minut. Teraz liczymy na szybsze rozstrzygnięcie i to na korzyść Linette.

Kiedy gra Linette z Osorio? Godzina i data

Mecz zostanie rozegrany w środę 22 lutego, nie przed 2:00 w nocy czasu polskiego.

Gdzie oglądać Linette – Osorio? Transmisja

Z meczu Linette – Osorio transmisja na Canal+Sport oraz w  serwisie Betclic. Wymagana jest rejestracja darmowego konta. Skorzystaj z poniższego przycisku, żeby oglądać mecz Linette.

Oglądaj tutaj