Linette – Peterson typy, kiedy, o której, gdzie oglądać WTA Merida 2023?

Magda Linette podtrzymuje dobrą dyspozycję z Australian Open. Polka awansowała do ćwierćfinału WTA w Meridzie, w którym zagra z Rebeccą Peterson. Kiedy gra Linette, o której, gdzie oglądać i jakie mamy typy? Szczegóły sprawdzisz w poniższym tekście.

Magda Linette – Rebecca Peterson typy i kursy (24.02.2023)

Czas na ćwierćfinał WTA w Meridzie, w którym Magda Linette zmierzy się z Rebeccą Peterson. Polka wygrała w poprzednim meczu z Panną Udvardy. Rywalka skreczowała przy stanie 6:0, 2:5 po stronie Linette. Rebecca Peterson ograła z kolei 6:4, 6:2 Alycię Parks.

Linette - Peterson typy

Rebecca Peterson to 140. rakieta świata, która jest jedną z największych rewelacji WTA Merida 2023. Szwedka musiała przedzierać się przez kwalifikacje, a w czterech już rozegranych meczach w Meridzie straciła tylko jednego seta. Jest w dobrej dyspozycji, ale nie mamy wątpliwości, że więcej umiejętności i doświadczenia jest po stronie Magdy Linette. Polka przystąpi do meczu w roli zdecydowanej faworytki i to też, liczymy zobaczyć na korcie.

Stawiamy jednak na Linette – Peterson typy na wygraną Magdy, ale stosunkiem setów 2:1. Uważamy, że napędzona Rebecca Peterson może postawić Polce trudne warunki. Pokazuje to chociażby historia bezpośrednich meczy Linette – Peterson. Panie mierzyły się trzykrotnie. Dwa razy, w tym ostatnio w 2021 roku na Indian Wells wygrała Linette. Jednak każdy z trzech bezpośrednich meczów kończył się w trzech setach.

Kiedy gra Linette? Godzina i data meczu

Mecz ćwierćfinałowy Linette – Peterson w piątek, 24 lutego 2023 roku. Jego początek około 23:30 – 24:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Linette – Peterson? Transmisja na żywo

Transmisja meczu Linette – Peterson na Canal+ Sport. Z kolei darmowa transmisja online w zakładach bukmacherskich Superbet. Wymagana jest darmowa rejestracja konta gracza.

Oglądaj tutaj