Linette – Sasnowicz typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (US Open 2023)

Magda Linette postara się o osiągnięcie dobrego wyniku w ostatnim turnieju wielkoszlemowym w sezonie. Polka rozpocznie zmagania w US Open 2023 w poniedziałek. Sprawdź Linette – Sasnowicz typy przed meczem o awans do drugiej rundy.

Magda Linette – Alaksandra Sasnowicz typy i kursy (28.08.2023)

Magda Linette odniosła poprzednie zwycięstwo w meczu 6 lipca. Minęło ponad półtora miesiąca. W tym okresie 31-letnia poznanianka odpadła w trzeciej rundzie Wimbledonu, a następnie żegnała się w pierwszej rundzie z turniejami w Montrealu i w Cincinnati po stoczeniu pojedynków z Wiktorią Azarenką oraz Ann Li. Dlatego forma reprezentantki Polski jest niewiadomą przed startem w US Open 2023.

Linette - Sasnowicz typy
Icon Sport

Choć Magda Linette jest notowana wyżej niż Alaksandra Sasnowicz w rankingu WTA, to nie jest uznawana za faworytkę zbliżającego się meczu. Urodzona w Mińsku tenisistka prezentowała się lepiej w okresie przygotowań do US Open. Liczymy na podjęcie walki przez Magdę Linette i nasze Linette – Sasnowicz typy, to trzysetowa konfrontacja.

Tenisistki zmierzą się ze sobą po raz szósty i za każdym razem dochodzi do tego na korcie twardym. Magda Linette zwyciężyła z Alaksandrą Sasnowicz tylko raz, a wydarzyło się to w Nowym Jorku w 2019 roku. W pozostałych starciach w Nantes, Miami, Indian Wells i w Sankt Petersburgu lepsza była Alaksandra Sasnowicz. Stawiamy, że w nadchodzącym meczu zostanie rozegrane powyżej 20,5 gema.

Kiedy gra Linette z Sasnowicz? O której godzinie?

Kiedy gra Magda Linette? Poznanianka zaprezentuje się już pierwszego dnia turnieju głównego US Open 2023. Jej mecz z Alaksandrą Sasnowicz został zaplanowany na korcie 13. Rozpocznie się on w poniedziałek jako trzeci w kolejności, a rywalizacja na tej arenie będzie trwać od godziny 17:00 czasu polskiego. Wcześniej zostaną rozegrane dwa mecze mężczyzn.

Gdzie oglądać mecz Linette – Sasnowicz? Transmisja

Pierwszy mecz Magdy Linette w US Open 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Mecze będą transmitowane na kanałach Eurosportu.

Oglądaj tutaj