Miedwiediew – Davidovich Fokina typy, kursy, transmisja Indian Wells 2023

Czas na kolejny ćwierćfinał Indian Wells 2023Faworyzowany Danił Miedwiediew zagra z Alejandro Davidovichem Fokiną. Kto okaże się lepszy? Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie.

Danił Miedwiediew – Alejandro Davidovich Fokina typy i kursy (15.03.2023)

Daniłl Miedwiediew uważany pod nieobecność Djokovicia i Nadala za faworyta Indian Wells 2023, nie miał łatwej przeprawy do ćwierćfinału. W 1/8 finału stoczył zacięty bój z Alexandrem Zverevem. Wygrał w trzech setach, po ponad trzygodzinnym pojedynku. Teraz przyjdzie stawić mu czoła Alejandro Davidovichowi Fokinie. Hiszpan szybko uporał się z Garinem, ale nie ma szczęścia, jeżeli chdozi o bezpośrednie mecze przeciwko Miedwiediewowi.

Miedwiediew Davidovich Fokina typy

Okazuje się bowiem, że Danił Miedwiediew wygrał z Davidovichem Fokiną zarówno w tegorocznym turnieju w Rotterdamie, jak i dwa lata temu w Madrycie. Oba mecze były kończone w trzech setach, co naszym zdaniem sugeruje na Miedwiediew – Davidovich Fokina typy, że i tym razem może tak być. Stawiamy zatem zakłady na wygraną Rosjanina oraz trzy sety w meczu.

Warto dodać, że Miedwiediew wygrał trzy ostatnie turnieje. Okazał się bezkonkurencyjny w Dubaju, Dauszy oraz Rotterdamie. Teraz celuje w czwarty z rzędu tytuł.

Kiedy i gdzie oglądać Miedwiediew – Davidovich Fokina? Transmisja Indian Wells 2023

Ten mecz odbędzie się 15 marca 2023 roku, około godziny 23:00 czasu polskiego. Transmisja na antenach Polsatu Sport oraz w zakładach Betclic. W drugim przypadku to darmowa transmisja online po rejestracji konta.

Oglądaj tutaj