Miedwiediew – Djoković typy, kursy, kiedy, o której, gdzie oglądać ATP Finals 2022?

Żegnający się z ATP Finals 2022, Danił Miedwiediew zagra w ostatnim grupowym meczu z Novakiem Djokoviciem. Serb jest już pewny gry w półfinałach. Sprawdź nasze typy na ten mecz.

Danił Miedwiediew – Novak Djoković typy, kursy, zakłady (18.11.2022)

Novak Djoković jest głównym faworytem ATP Finals 2022. Serb potwierdza, że utrzymuje dobrą dyspozycję, z którą przyjechał już do Turynu. Djoković wygrał oba poprzednie mecze, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Po zwycięstwach nad Tsitsipasem i Rublowem jest już pewny gry w półfinałach ATP Finals 2022. W zupełnie innych nastrojach do meczu Miedwiediew – Djoković przystępować będzie Rosjanin. Danił Miedwiediew przegrał oba spotkania i nie ma już nawet matematycznych szans na awans do półfinałów. Miedwiediew ugrał co prawda po secie w meczach z Rublowem i Tsitsipasem, ale było to za mało.

Miedwiediew Djoković typy

Stąd uważamy, że ciężko wierzyć w jego przebudzenie w meczu przeciwko fenomenalnie grającemu Djokoviciowi. Zwłaszcza, że Serb wygrał dwa ostatnie bezpośrednie mecze przeciwko Miedwiediewowi. Co prawda w ostatnim z nich, przy stanie setów 1:1 Rosjanin skreczował, ale Nole łapał wiatr w przysłowiowe żagle.

Kiedy mecz Miedwiediew – Djoković? Godzina rozpoczęcia

Mecz Miedwiediew – Djoković w ten piątek, 18 listopada 2022 roku, około godziny 14:00.

Gdzie oglądać mecz Miedwiediew – Djoković? Stream i transmisja

Z meczu Miedwiediew – Djoković transmisja na poniższych stronach. Żeby oglądać darmowy stream online, wymagana jest rejestracja konta.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.