Norrie – Tiafoe typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać Indian Wells 2023?

W ćwierćfinale Indian Wells 2023, Cameron Norrie zagra z Francesem Tiafoe. Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie.

Cameron Norrie – Frances Tiafoe typy i kursy (15.03.2023)

Cameron Norrie z pewnością chciałby nawiązać do 2021 roku, kiedy to wygrywał kalifornijski Indian Wells. Kolejną przeszkodą będzie jednak Frances Tiafoe. Norrie może być jednak napędzony zwycięstwem nad faworyzowanym przez wszystkich Andriejem Rublowem. W dodatku Rosjanin ugrał przeciwko Brytyjczykowi tylko sześć gemów. Tiafoe miał łatwiejszą drabinkę i tak naprawdę, teraz dla Amerykanina przychodzi prawdziwa weryfikacja dyspozycji.

Norrie - Tiafoe typy

Uważamy, że Cameron Norrie wygra, ale Tiafoe postawi twarde warunki. Stąd na Norrie – Tiafoe typy na wynik 2:1 dla Brytyjczyka. Warto zauważyć, że czuje się on lepiej na twardych kortach. Na takiej nawierzchni przegrał tylko 2 z 10 swoich ostatnich meczów. Jesteśmy jednak pewni, że nadchodzący mecz będzie pasjonującym widowiskiem dla wszystkich fanów tenisa ziemnego.

Bezpośrednie mecze także przemawiają za Cameronem. Brytyjczyk wygrał oba takie starcia przeciwko Tiafoe – 2:1 na Delray Beach (2021) oraz 2:0 w Pucharze Hopmana (2019). To pokazuje, że styl gry Amerykanina mu leży. Stąd też podtrzymujemy nasze prognozy.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Norrie – Tiafoe? Transmisja Indian Wells 2023

Mecz będzie transmitowany na antenie Polsat Sport Extra. Poza tym, z Norrie – Tiafoe stream online za darmo w zakładach bukmacherskich Betclic. Wystarczy zarejestrować konto, żeby oglądać transmisję online. Początek 15 marca 2023 roku, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Oglądaj tutaj