Nys / Zieliński – Haase / Van Zandschulp typy, kiedy, o której i gdzie oglądać finał debla ATP Rzym 2023?

Po odpadnięciu Igi Świątek mało kto spodziewał się, że będziemy mieli jeszcze polski akcent w finale turnieju w Rzymie. A jednak! Hugo Nys i Jan Zieliński zagrają w finale debla! Ich rywalami będzie para Haase / Van Zandschulp. Sprawdź nasze typy i kiedy finał debla ATP Rzym 2023. Gdzie oglądać? Także wiemy!

Nys / Zieliński – Haase / Van Zandschulp typy i kursy (21.05.2023)

Hugo Nys i Jan Zieliński dokonali rzeczy wręcz niemożliwej, awansując na silnie obsadzonym turnieju w Rzymie do wielkiego finału. Przed Polakiem i Monakijczykiem ostateczna batalia, a ich rywalami będzie duet Haase / Van Zandschulp. Jan z Hugo w półfinale pokonali Granollersa i Zeballosa, a wcześniej także między innymi Dodiga i Krajicka. Mamy nadzieję, że napędzeni tymi wygranymi, postawią przysłowiową kropkę nad i.

Nys / Zieliński - Haase / Van Zandschulp
Icon Sport

Z pewnością Polak i Monakijczyk są dużo bardziej zgranym deblem od ich rywali. Rywalizują ze sobą regularnie już od zeszłego roku. Tymczasem Haase i Van Zandschulp grają dopiero trzeci turniej w ciągu trzech lat. Sądzimy, że zarówno przewaga umiejętności, jak i doświadczenia będzie po stronie Hugo Nysa i Jana Zielińskiego. Stawiamy na finał debla ATP Rzym 2023 Nys / Zieliński – Haase / Van Zandschulp typy na 2:0 dla Jana i Hugo.

Kiedy finał debla ATP Rzym 2023, Nys / Zieliński – Haase / Van Zandschulp? O której godzinie?

Wiemy już kiedy finał debla Nys / Zieliński – Haase / Van Zandschulp. Mecz zaplanowano na niedzielę, 21 maja 2023 roku.

Gdzie oglądać Nys / Zieliński – Haase / Van Zandschulp? Transmisja finału debla ATP Rzym 2023

Transmisja z finału debla ATP Rzym 2023 dostępna będzie na Canal+ Sport. Oprócz tego, darmowy stream online znajdziesz w serwisie Betclic, po uprzedniej rejestracji konta.

Oglądaj tutaj