Rybakina – Kalinina typy i kursy bukmacherskie na finał WTA Rzym 2023

Przed nami ostatni akcent kobiecej rywalizacji w stolicy Italii, a więc WTA Rzym 2023 finał. Elena Rybakina zagra w nim przeciwko Anhelinie Kalininie. Sprawdź szczegóły dotyczące meczu oraz nasze Rybakina – Kalinina typy.

Elena Rybakina – Anhelina Kalinina typy i kursy (20.05.2023)

O ile Elena Rybakina była jedną z faworytek turnieju w Rzymie, to Anhelinę Kalininę śmiało można określić mianem niespodzianki w wielkim finale. Zacznijmy jednak od Rybakiny. Kazaszka w drodze po finał WTA w Rzymie pokonała takie rywalki, jak Paolini, Kalinskaja, Vondrousova, Świątek oraz Ostapenko. Uwagę przykuwają zwłaszcza dwa ostatnie zwycięstwa. Najpierw Rybakina dzielnie walczyła z Igą, która musiała skreczować z powodu kontuzji, a później bez straty seta ograła Ostapenko. To pokazuje, że jest w wybornej formie w Rzymie i śmiało można określić ją mianem faworytki decydującego meczu.

Rybakina - Kalinina typy
Icon Sport

Anhelina Kalinina sprawiła na turnieju w Rzymie kilka niespodzianek, eliminując między innymi w półfinale Kudiermietową czy wcześniej Haddad Maię i Keys. Te wygrane nie przyszły jednak Ukraince łatwo, bowiem każdy ze wspomnianych meczów był trzysetowym pojedynkiem. Uważamy, że Rybakina będzie poza jej zasięgiem. I to nawet faktu, że w 2022 roku, Kalinina ograła Rybakinę 2:1 podczas turnieju na kortach ziemnych w Charleston. Tym razem Kazaszka w formie, w jakiej się znajduje powinna wziąć rewanż i rozstrzygnąć finał WTA Rzym 2023 w dwóch setach. Takie są nasze na mecz Rybakina – Kalinina typy bukmacherskie.

Kiedy i gdzie oglądać Rybakina – Kalinina? Transmisja na żywo

Mecz Rybakina – Kalinina na Canal+ Sport. Poza tym, darmowa transmisje online we Fortunie, gdzie wymagana jest rejestracja konta. Kiedy finał WTA Rzym 2023? O której godzinie? 20 maja 2023 roku, o 19:00.

Oglądaj tutaj