Świątek – Aleksandrowa typy, kiedy i o której mecz, gdzie oglądać półfinał WTA Ostrawa 2022?

Iga Świątek jest na dobrej drodze, żeby wywalczyć ósmy w 2022 roku tytuł w cyklu WTA. Przed Polką półfinał w Ostrawie, w którym zmierzy się z Jekatieriną Aleksandrową.

Świątek – Aleksandrowa typy, kursy i zakłady (08.10.2022)

Na półfinał WTA Ostrawa 2022, Świątek – Aleksandrowa typy prezentujemy poniżej.

Iga Świątek przed szansą na kolejny finał

Świątek jest faworytką nadchodzącego meczu z Jekatieriną Aleksandrową, ale nie można powiedzieć, że turniej WTA w Ostrawie jest dla niej łatwy. Na początek Polka zagrała z Alją Tomljanović, która skreczowała w drugim secie. W ćwierćfinale Iga Świątek rywalizowała z Amerykanką Catherine McNally i był to wyjątkowo zacięty mecz, zakończony 6:4, 6:4 w 1 godzinę i 55 minut. Świątek grała bardzo nierówno, co w oczach bukmacherów, zwiększa szanse Jekatierini Aleksandrowej w nadchodzącym meczu.

Świątek - Aleksandrowa typy

Rosjanka przywiozła do Ostrawy wyborną formę. Owszem, 21. rakieta świata nie ma na koncie takich sukcesów, jak Świątek, ale z pewnością postawi twarde warunki. Doskonale o tym przekonały się Azarenka, Kasatkina i Martincova, które kolejno Aleksandrowa wyrzucała z turniejowej rywalizacji.

Warty podkreślenia jest fakt, że do tej pory byliśmy świadkami jednego meczu Świątek – Aleksandrowa. Wspomniane spotkanie zostało rozegrane w Melbourne w 2021 roku i dość nieoczekiwanie, 2:0 (6:4, 6:2) wygrała Rosjanka. Czas zatem na wielki rewanż. I uważamy, że to się uda. Iga powinna wygrać 2:0. Widać tendencję, że Polka potrafi napędzać się w decydujących starciach. I to nawet, jeśli wcześniej w turnieju nie wszystko zagrało. Oby tak było i tym razem. Świątek ma zdecydowanie więcej umiejętności i liczymy, że jej dyspozycja dnia będzie również na zdecydowanie wyższym poziomie, niż Rosjanki.

Bezpośrednie mecze Świątek – Aleksandrowa

  • Świątek – Aleksandrowa 0:2 (Melbourne 2021)

Kiedy gra Świątek? O której półfinał WTA Ostrawa 2022?

Mecz już w sobotę, 8 października 2022. Kiedy i o której półfinał WTA Ostrawa Świątek – Aleksandrowa? Około godziny 16:00.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Aleksandrowa? Transmisja i stream online

Oprócz tego, że mecz Świątek – Aleksandrowa pokaże Canal+ Sport, dostępna będzie także darmowa transmisja online na poniższych stronach.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Tenis za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

superbet

Darmowe transmisje w Superbet.