Świątek – Cirstea typy, kiedy i o której, gdzie oglądać Indian Wells 2023?

Świątek jest coraz bliżej obrony tytułu na Indian Wells. Iga Świątek w ćwierćfinale zagra z Rumunką, Soraną Cirsteą. Kiedy gra Świątek i gdzie oglądać transmisję meczu? Poznaj odpowiedzi oraz nasze Świątek – Cirstea typy.

Iga Świątek – Sorana Cirstea typy i kursy (16.03.2023)

Polka pokonała bardzo pewnie Emmę Raducanu 6:3, 6:1 i jest w ćwierćfinale Indian Wells. Świątek zagra teraz przeciwko Soranie Cirstei. Rumunka jest jedną z rewelacji kalifornijskiej imprezy. Cirstea w 1/8 finału pokonała bowiem sklasyfikowaną na 5. miejscu światowego rankingu, Caroline Garcię. Rumunka wygrała trzysetową, około 2 i pół godzinną batalię. Wcześniej Cirstea ogrywała między innymi Amerykanki, Perę i Keys. Sorana sklasyfikowana jest na 83. miejscu w rankingu WTA.

Świątek - Cirstea typy

Iga Świątek turniej rozpoczęła od błyskawicznego ogrania Liu (6:0, 6:1). W trzeciej rundzie musiała się mocniej napocić, ale także bez straty seta odprawiła Biancę Andreescu (6:3, 7:6(1). W 1/8 finału Indian Wells 2023 Świątek po kapitalnym meczu pokazała swoją wyższość nad Emmą Raducanu (6:3, 6:1). Polka jest rozpędzona i potwierdza swoją chęć do obrony mistrzowskieggo tytułu na Indian Wells.

Świątek i Cirstea znają się dobrze. Nie tylko grały na tegorocznym Australian Open, ale i razem trenowały. Rumunka zadziwia podczas Indian Wells, ale Świątek to rywalka, z jaką w Kalifornii jeszcze nie przyszło się jej mierzyć. Z całym szacunkiem dla Cirstei, ale uważamy, że najbliższy mecz zakończy się pewną i szybką wygraną Igi Świątek. Wobec tego stawiamy na Świątek – Cirstea zakłady na 2:0 i poniżej 19.5 gema. To powinien być dla Polki kolejny krok w kierunku obrony tytułu na Indian Wells.

Bezpośrednie mecze

Jak już wspomnieliśmy, Iga Świątek i Sorana Cirstea miały przyjemność grać w tym roku przeciwko sobie. Rumunka postawiła trudne warunki Polce podczas Australian Open. Iga wygrała wówczas w 1/8 finału 2:1 (5:7, 6:3, 6:3). Mecz nie rozpoczął się po myśli Świątek, ale później złapała swój rytm i po blisko 2 i pół godziny awansowała do ćwierćfinału.

Kiedy gra Świątek z Cirsteą? O której godzinie mecz Indian Wells 2023?

Znamy już orientacyjną godzinę, kiedy gra Świątek najbliższy mecz. Pojedynek Świątek – Cirstea odbędzie się w czwartek wieczorem (16 marca) około 21:00 czasu polskiego. Będzie to drugi mecz na korcie, licząc od godziny 19:00.

Gdzie oglądać Świątek – Cirstea? Transmisja

Mecz Świątek – Cirstea do obejrzenia na Canal+ Sport. Jeżeli nie masz tego kanału, możesz oglądać darmowy Świątek – Cirstea stream online. Dostępny będzie na stronie Betclic po uprzedniej, darmowej rejestracji konta.

Oglądaj tutaj