Świątek – Fernandez typy, kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję WTA Dubaj 2023?

Iga Świątek w kapitalnym stylu wygrała turniej w Dausze, a już, bez chwili wytchnienia, przystępuje do rywalizacji w Dubaju. Sprawdź na mecz Świątek – Fernandez typy, o której i kiedy gra Świątek oraz na którym kanale transmisja.

Iga Świątek – Leylah Fernandez typy i kursy na WTA Dubaj 2023

Chyba nikogo nie dziwi, że Iga Świątek przystępuje do WTA Dubaj 2023 w roli zdecydowanej faworytki. Zwłaszcza, że Polka zdemolowała swoje rywalki na zakończonym przed momentem turnieju w Dausze. Stąd na mecz Świątek – Fernandez kursy bukmacherskie nie dają większych szans Kanadyjce.

Świątek - Fernandez typy

Iga Świątek w Dausze straciła tylko pięć setów i w ekpresowym tempie wygrała cały turniej. To budzi respekt i potwierdza, że Polka znów ociera się o perfekcjonizm. Leylah Fernandez w Dausze przegrała w finale kwalifikacji z Karoliną Pliskovą. Kanadyjka nie jest w najwyższej formie, a w zestawieniu z rozpędzoną Igą, może to być dla niej bolesna lekcja tenisa. Stawiamy na mecz Świątek – Fernandez typy na szybkie zwycięstwo Polki. Wygrana Igi i 2:0 to naszym zdaniem słuszne zakłady.

Świątek – Fernandez bezpośrednie mecze

Do tej pory Świątek i Fernandez grały raz. Na zeszłorocznym turnieju w Adelajdzie Iga wygrała 2:0. Mecz zakończył się wynikiem 6:1, 6:2 i trwał 1 godzinę 15 minut.

  • Świątek – Fernandez 2:0 (WTA Adelaide 2022)

Kiedy gra Świątek z Fernandez? Godzina i data meczu

O której gra Świątek? Kiedy mecz z Fernandez? We wtorek, 21 lutego 2023 roku, około 16 czasu polskiego

Gdzie oglądać Świątek – Fernandez? Transmisja

Transmisja meczu Świątek – Fernandez na Canal+ Sport, a darmowa transmisja online w zakładach bukmacherskich Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta z poniższego linku.

Oglądaj tutaj