Świątek – Pawluczenkowa typy, kiedy, o której i gdzie oglądać World Tennis League?

Przed Igą Świątek drugi mecz w ramach pokazowego turnieju drużyn World Tennis League. Z kim gra Świątek? Jej rywalką będzie Anastasija Pawluczenkowa, która zastąpiła kontuzjowaną Anett Kontaveit.

Iga Świątek – Anastasija Pawluczenkowa typy i kursy (22.12.2022)

Świątek rozpoczęła World Tennis League od pewnej wygranej 2:0 nad Caroline Garcią i pokazała, że przed nowym sezonem utrzymuje wysoką formę. To dobra informacja, bowiem wielkoszlemowy Australian Open zbliża się wielkimi krokami. Teraz przed Świątek kolejny sprawdzian. Jej rywalką będzie Anastasija Pawluczenkowa, która wskoczyła do tego meczu w ostatniej chwili. Wcześniej bowiem z powodu kontuzji musiała wycofać się Anett Kontaveit.

Nie zmienia to jednak faktu, że faworytką nadchodzącego meczu wciąż jest Iga Świątek. Kursy nie dają wiele zarobić, ale czy można się dziwić, kiedy Polka utrzymuje dobrą dypozycję? Nie. Zwłaszcza, że Pawluczenkowa przegrała trzy ostatnie mecze z rzędu.

Stawiamy na Świątek – Pawluczenkowa typy na wygraną Polski oraz to, że padnie wynik 2:0. Takim rezultatem Iga Świątek kończyła swoje cztery ostatnie wygrane spotkania, a mierzyła się z wyżej notowanymi rywalkami od Pawluczenkowej, w tym między innymi z Caroline Garcią, Coco Gauff czy Darią Kasatkiną.

Świątek Pawluczenkowa typy

Anastasija Pawluczenkowa klasyfikowana jest na 368. miejscu rankingu WTA i każdy inny wynik meczu Świątek – Pawluczenkowa niż szybkie zwycięstwo raszynianki będzie uznawany za niespodziankę. Pawluczenkowa grała ostatnio przeciwko Leylah Fernandez i przegrała 1:2. Była to jej trzecia porażka z rzędu.

Świątek – Pawluczenkowa bezpośrednie mecze

Co ciekawe, Polka i Rosjanka nie miały jeszcze sposobności grać przeciwko sobie.

Kiedy gra Świątek z Pawluczenkową na World Tennis League?

Kiedy mecz Świątek – Pawluczenkowa? Zaplanowano go na 22 grudnia 2022 roku. O której gra Świątek? Mecz około 16:30 czasu polskiego.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Pawluczenkowa? Transmisja

Z meczu Świątek – Pawluczenkowa transmisja na Canal+ Sport. Dodatkowo, mecz będzie można obejrzeć na stronie legalnego bukmachera Betclic. Wymagana jest rejestracja konta, która trwa niespełna 30 sekund.

Oglądaj tutaj