Świątek – Pliskova typy, kiedy, o której, gdzie oglądać WTA Dubaj 2023?

Ciężko znaleźć słowa, żeby opisać to, co wyprawia Iga Świątek. Polka dosłownie zmiatuje kolejne rywalki z kortu. Po wygraniu WTA Doha, pewnie kroczy po zwycięstwo w Dubaju. W ćwierćfinale Świątek zagra z Pliskovą. Zobacz kiedy gra Świątek, o której, jakie mamy typy i gdzie oglądać transmisję.

AKTUALIZACJA: Iga Świątek zagra w półfinale z Keys lub Gauff, w piątek 24 lutego 2023 roku po tym, jak jej ćwierćfinałowa rywalka Karolina Pliskova wycofała się z turnieju.

Iga Świątek – Karolina Pliskova typy i kursy (23.02.2023)

Iga Świątek bryluje na starcie nowego sezonu. Znów kapitalnie czuje się na Bliskim Wschodzie. Polka wygrała pięć ostatnich meczów stosunkiem setów 2:0, tracąc w nich łącznie tylko.., 8 gemów! Coś niesamowitego, ale tak, to prawda! Wszyscy zastanawiają się, czy Iga Świątek znów będzie maszyną z poprzedniego sezonu? Zwłaszcza, że można znaleźć analogię, gdyż przed rokiem to na Bliskim Wschodzie rozpoczeła się rewelacyjna seria naszej rakiety.

Świątek - Pliskova typy

Iga Świątek po wygraniu turnieju w Dausze przeniosła się do Dubaju. Tutaj kontynuuje świetną passę. 6:1, 6:1 z Leylah Fernandez i 6:1, 6:0 z Ludmiła Samsonową są tego najlepszym dowodem. Czy kolejną ofiarą Świątek będzie Karolina Pliskova? To właśnie z Czeszka nasza rakieta zagra o finał WTA Dubaj 2023.

Karolina Pliskova w drodze po ćwierćfinał w Dubaju pokonała kolejno Vondrousovą, Sakkari i Kalininę. Cenne było zwycięstwo zwłaszcza z Greczynką, której oddała tylko 3 sety. Niemniej jednak Czeszka musi mieć w głowie ostatni mecz przeciwko Idze Świątek. Polka pokonała ją bowiem gładko 6:0, 6:0 podczas turnieju WTA Rzym 2021. Czy teraz będzie podobnie? Wiele wskazuje na to, że przy tak kapitalnej formie Igi Świątek, Karolina Pliskova może pokusić się jedynie o kilka gemów. Stawiamy na Świątek – Pliskova typy na 2:0 dla Igi. Tak grając, trudno przypuszczać, żeby było inaczej.

Kiedy gra Świątek z Pliskovą? Godzina meczu

Mecz Świątek – Pliskova w czwartek, 23 lutego 2023, o nieznanej jeszcze godzinie.

Gdzie oglądać Świątek – Pliskova? Transmisja

Z meczu Świątek – Pliskova transmisja na Canal+ Sport. Darmowa transmisja online w zakładach bukmacherskich Superbet. Wymagana jest rejestracja konta z poniższego linku.

Oglądaj tutaj