Tsitsipas – Miedwiediew typy, kursy, o której i kiedy grają? Gdzie oglądać ATP Finals 2022?

Obaj tenisiści przegrali w pierwszej rundzie i teraz muszą poszukać zwycięstwa, dzięki czemu jeden z nich zachowa szanse na awans do półfinałów ATP Finals 2022. Sprawdź nasze typy.

Stefanos Tsitsipas – Danił Miedwiediew typy, kursy i zakłady (16.11.2022)

W tym meczu żaden nie może przegrać. Stąd też liczymy na olbrzymie emocje, jakich gwarantem jest turniej ATP Finals 2022. Tsitsipas i Miedwiediew są pod ścianą. Grek przegrał z Novakiem Djokoviciem, a Danił Miedwiediew ze swoim rodakiem, Andriejem Rublowem.

Tsitsipas Miedwiediew typy

Dodatkowe emocje wyzwala z pewnością fakt, że w tym roku mieliśmy już okazję dwukrotnie obserwować rywalizację Tsitsipas – Miedwiediew. I w obu przypadkach spotkania dostarczyły niesamowitych emocji. Poprzedni mecz zakończył się wygraną 2:1 Tsitsipasa i miał miejsce na turnieju w Cincinnati. Wcześniej, podczas imprezy Australian Open górą był Danił Miedwiediew, wygrywając 3:1.

Mając na uwadze fakt, że w dwóch poprzednich bezpośrednich meczach oraz w 4 z 6 ostatnich spotkań Rosjanina obaj tenisiści zdobywali sety, uważamy, że i tym razem rozstrzygnięcie nastąpi w trzecim secie. Sądzimy jednak, że mecz zakończy się niespodzianką, a za taką należy uznać zdaniem bukmacherów zwycięstwo Stefanosa Tsitsipasa. Takie Tsitsipas – Miedwiediew typy popieramy tym, że Grek wygrał 3 z 5 ostatnich meczów przeciwko Rosjaninowi.

O której mecz Tsitsipas – Miedwiediew? Kiedy?

Spotkanie zaplanowano na 16 listopada 2022 roku. Mecz Tsitsipas – Miedwiediew rozpocznie się około godziny 21:00. Czekamy na wielkie emocje i walkę do samego końca!

Transmisja Tsitsipas – Miedwiediew, gdzie obejrzeć?

Ze starcia Tsitsipas – Miedwiediew transmisja telewizyjna na Polsacie Sport Extra. Darmowy stream online na wymienionych poniżej witrynach bukmacherów. Wymagana jest darmowa rejestracja konta.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Tenis za darmo na żywo w STS TV.

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

superbet

Darmowe transmisje w Superbet.